Ajakiri

Tõsieluseriaal taldrikul ja selle ümber
8. December 2021

Paljud kirglikud telerivaatajad ei olnud veel sündinud, kui ETV ekraanil oli juba “Õnne 13”. Paljud praegused sagedased restoranikülastajad ei olnud samuti veel sündinud, kui aadressil Olevimägi 9 oli juba restoran Bocca.

Elu kirjutab ette stsenaariume, mille sarnast elukutselised stsenaristid ei oska uneski näha. Niimoodi, päris elu pealt “mahakirjutatuna” ja väikeste fantaasialendudega täiendatuna, sünnivd head raamatud, filmid ja telesarjad.  Aadressil Olevimägi 9 küll ei näidelda ega filmita. Aga siin saab jälgida ja ka ise osa täita elu poolt meie väikesele restoranimaailmale ette kirjutatud stsenaariumis.

Loe edasi

Maidla Nature Resort. Eesti safari
1. December 2021

Valdav ilm Eestis on halb suusailm. Aastaringselt. Kas tõepoolest ei ole olemas kohta või võimalust, kuidas sellest kasu lõigata? Selgub, et on! Kuigi see on hästi ära peidetud ja esialgu tibatilluke, on see olemas. Maidla Nature Resortis saab kogeda täiesti erakordset privaatsust ja elamust loodusest, olgu ilm sealjuures missugune tahes.

Maidla mõis asub kõrvalises kohas Raplamaal. Tegelikult on kogu Raplamaa kõrvaline koht. Täpsemalt öeldes läbisõidukoht, kus auto gaasipedaali vajutatakse. Kas selleks, et kiiremini Tallinna jõuda. Või vastupidi, selleks, et Tallinnast kiiremini minema saada. Mis tee äärde jääb, selle vaatamiseks ei ole mahti.

Loe edasi
?>