Privaatsuspoliitika

Viimati värskendatud: 27. jaanuar 2023

See privaatsuspoliitika kirjeldab meie eeskirju ja protseduure teie teabe kogumise, kasutamise ja avaldamise kohta, kui te teenust kasutate, ning räägib teile teie privaatsusõigustest ja sellest, kuidas seadus teid kaitseb.

Kasutame teie isikuandmeid teenuse osutamiseks ja täiustamiseks. Teenust kasutades nõustute teabe kogumise ja kasutamisega kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Tõlgendamine ja määratlused

Tõlgendamine

Sõnadel, mille algustäht on suurtäht, on tähendus, mis on määratletud järgmistel tingimustel. Järgmistel määratlustel on sama tähendus olenemata sellest, kas need esinevad ainsuses või mitmuses.

Definitsioonid

Selle privaatsuspoliitika tähenduses:

 • Konto tähendab ainulaadset kontot, mis on loodud teile juurdepääsuks meie teenusele või teenuse osadele.
 • Ettevõte (käesolevas lepingus viidatud kui “Ettevõte”, “Meie”, “Meie” või “Meie”) viitab Havera OÜ-le, Pärtli tee 24, 76907, Suurupi, Eesti .
 • Küpsised on väikesed failid, mille veebisait lisab teie arvutisse, mobiilseadmesse või mis tahes muusse seadmesse ja mis sisaldavad teie sirvimisajaloo üksikasju sellel veebisaidil ja selle paljude kasutusviiside hulgas.
 • Riik viitab: Eesti
 • Seade tähendab mis tahes seadet, millel on juurdepääs teenusele, näiteks arvuti, mobiiltelefon või digitaalne tahvelarvuti.
 • Isikuandmed on mis tahes teave, mis on seotud tuvastatud või tuvastatava isikuga.
 • Teenus viitab veebisaidile.
 • Teenusepakkuja tähendab iga füüsilist või juriidilist isikut, kes töötleb andmeid ettevõtte nimel. See viitab kolmandatest osapooltest ettevõtetele või isikutele, kelle ettevõte töötab teenuse osutamise hõlbustamiseks, teenuse osutamiseks ettevõtte nimel, teenusega seotud teenuste osutamiseks või ettevõtte abistamiseks teenuse kasutamise analüüsimisel. li>
 • Kasutusandmed viitavad automaatselt kogutud andmetele, mis on genereeritud teenuse kasutamise või teenuse infrastruktuuri enda kaudu (näiteks lehe külastuse kestus).
 • Veebisait viitab Flavors of Estoniale, millele pääseb juurde aadressilt www.flavoursofestonia.com
 • Teie tähendab isikut, kes pääseb juurde teenusele või kasutab seda, või ettevõtet või muud juriidilist isikut, kelle nimel selline isik teenusele juurde pääseb või seda kasutab.

Teie isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogutavate andmete tüübid

Isikuandmed

Meie teenuse kasutamise ajal võime paluda teil esitada meile teatud isikut tuvastavat teavet, mida saab kasutada teiega ühenduse võtmiseks või teie tuvastamiseks. Isiku tuvastamise teave võib hõlmata, kuid mitte ainult:

 • E-posti aadress
 • Ees- ja perekonnanimi
 • Kasutusandmed

Kasutusandmed

Kasutusandmeid kogutakse teenuse kasutamisel automaatselt.

Kasutusandmed võivad sisaldada sellist teavet nagu teie seadme Interneti-protokolli aadress (nt IP-aadress), brauseri tüüp, brauseri versioon, meie teenuse lehed, mida külastate, teie külastuse aeg ja kuupäev, nendel lehtedel veedetud aeg, unikaalne seade identifikaatorid ja muud diagnostilised andmed.

Kui kasutate Teenust mobiilseadme kaudu või selle kaudu, võime automaatselt koguda teatud teavet, sealhulgas, kuid mitte ainult, teie kasutatava mobiilseadme tüüp, teie mobiilseadme kordumatu ID, teie mobiilseadme IP-aadress, teie mobiiltelefon. operatsioonisüsteem, teie kasutatava mobiilse Interneti-brauseri tüüp, unikaalsed seadme identifikaatorid ja muud diagnostikaandmed.

Samuti võime koguda teavet, mille teie brauser saadab alati, kui külastate meie teenust või kui Teenile mobiilseadme kaudu või selle kaudu juurde pääsete.

Jälgimistehnoloogiad ja küpsised

Kasutame küpsiseid ja sarnaseid jälgimistehnoloogiaid, et jälgida meie teenuses toimuvat tegevust ja salvestada teatud teavet. Kasutatavad jälgimistehnoloogiad on majakad, sildid ja skriptid teabe kogumiseks ja jälgimiseks ning meie teenuse täiustamiseks ja analüüsimiseks. Meie kasutatavad tehnoloogiad võivad hõlmata järgmist:

 • Küpsised või brauseri küpsised. Küpsis on teie seadmesse paigutatud väike fail. Saate anda oma brauserile käsu keelduda kõigist küpsistest või anda märku, kui küpsist saadetakse. Kui te aga küpsiseid ei aktsepteeri, ei pruugi teil olla võimalik mõnda meie teenuse osi kasutada. Kui te pole oma brauseri seadeid kohandanud nii, et see keeldub küpsistest, võib meie teenus küpsiseid kasutada.
 • Veebimajakad. Meie teenuse teatud jaotised ja meie meilid võivad sisaldada väikseid elektroonilisi faile, mida nimetatakse veebimajakateks (mida nimetatakse ka selgeteks gifideks, pikslimärgenditeks ja ühepikslilisteks GIF-ideks), mis võimaldavad Ettevõte näiteks neid lehti külastanud või meili avanud kasutajate loendamiseks ja muu seotud veebisaidi statistika jaoks (näiteks teatud jaotise populaarsuse salvestamiseks ning süsteemi ja serveri terviklikkuse kontrollimiseks).

Küpsised võivad olla “püsivad” või “seanss”