Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsev september. Kolmas nädal
14. September 2020

“Ebakindel aeg kutsub esile uue kindlustunde” – nii kirjutab Soome toiduproffidele mõeldud online-ajakiri “Viisi Tähteä” ja annab teada, et septembris-oktoobris avatakse naabrite maal vähemalt 30 uut söögikohta. Tallinnas on oodata midagi niisugust pigem järgmise aasta alguses.

Loe edasi

Maitsev september. Teine nädal
7. September 2020

  Jätkuv september 2020 saab olema oluline kuu. Nüüd algab protsess, mille tulemusena Eesti restoranimaastik muutub oluliselt. Sellest nädalast on renoveerimisel NOA Chef’s Hall.  30. septembril sulgeb uksed Leib resto Tallinna vanalinnas. Aga nemad teevad seda hoopis teistmoodi, kui Eestis siiani on restorane suletud.   Mida Leib resto meile andis?   See küsimus on sihilikult […]

Loe edasi

Maitsev september. Esimene nädal
31. August 2020

Suvi on möödas ja kauakardetud kurjakuulutav aeg restoranide jaoks algab nüüd. Käigem siis ikka võimalustele vastavalt kodunt väljas söömas ja ärgem jätkem oma lemmiktoidukohti virelema.

Loe edasi

Maitsev august. Neljas nädal
24. August 2020

Võtame viimast! Selle nädalaga saab suvi läbi. Aiast ja kasvuhoonest saab värsket kraami toidutegemiseks veel pikalt. Aga õues süüa ehk veel mõned harvad korrad. Hakkame siis harjutama õuest tuppa kolimist.

Loe edasi

Maitsev august. Kolmas nädal
17. August 2020

Suve lõpp on lähedal. Aga missugusena seda mäletam jääme? Päikesepaistelisena? Küllap. Kuid kindlasti heamaitselisena. Ainuüksi selle nädalaga võib saada niisugused maitsed suhu, mis püsivad seal kaua.

Loe edasi

Maitsev august. Teine nädal
10. August 2020

Suve alguses ei saanud vedama. Nüüd ei saa pidama. Alanud nädalal on nii palju huvitavaid söögi- ja joogiüritusi, et ka kõige parema tahtmise korral ei pääse igale poole, kuhu hing ihkab. Tuleb raskete otsuste nädal.

Loe edasi

Maitsev august. Esimene nädal
3. August 2020

  Eesti Maitsete paraad jätkub Koguval   Koguva küla Muhu saarel on piltilus. Ja kõigil on võimalik selle pildi sisse minna. Ööbida Bottengarni hotelli veevillas, hotellis endas või hoopis taluaidas. Süüa kala noodakuuris või saada osa sellest, missuguseid toitusid Koguva inspireerib valmistama. Augustikuu esimesel reedel on Bottengarnis varem Puri restoranist, nüüd jõudsalt arenevast Jpunzist tuntud […]

Loe edasi

Eesti maitsete paraad
9. June 2020

Suur suvi läheneb ja koos sellega hakkab meie toidulauale jõudma üha rohkem kohalikke kõige värskemaid maitseid. Tundkem nendest rõõmu! E-poest Talust Koju saab koju tellida kõike, mis otse peenralt ja põllult tuleb.

Loe edasi

Eesti kõige esinduslikum baarikapp
8. June 2020

Mida küll võiks sealt leida? Küllap ikka kõige paremaid jooke, mida Eestis toodetakse. Esimese Eesti käsitöönapsude konkurss andis hea spikri, mida igaüks oma baarikappi peaks soetama.

Loe edasi

Maitseme midagi erilist!
3. June 2020

Lambrusco on kerge mulliga punane vahuvein. Tehtud samanimelise viinamarja erinevatest kloonidest ja enamasti ei kujuta endast midagi erilist. Veinimeistrid teevad seda reeglina nii-öelda mahuveinina, mida müüakse odava hinnaga suurtes kogustes.

Loe edasi