Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Eesti Käsitöönaps 2020
27. mai 2020

Kolmkümmend kaheksa napsi seitsmeteistkümnelt erinevalt tootjalt viies erinevas kategoorias. Niisugune on esimese Eesti käsitöönapsi konkursi saak. Nii nagu sööki, on ka jooki parem maitsta, kui sellest rääkida. Aga kui neid on nii palju, et kõiki maitsta ei ole võimalik, tuleb ikka teha valik silmade ja kõrvadega.

Loe edasi

Sööme kodus nagu restoranis
8. mai 2020

Eriolukorra piiranguid jääb iga päevaga aina vähemaks. Nüüd hakkab selguma, kas omade toetamine oli pelgalt poos ja loosung. Kas mujale puhkama sõidetakse kohe, kui lennukisse lubatakse? Kas kohalik toit jääb ostmata kohe, kui mida tahes pakutakse veidi odavamalt?

Loe edasi

Juunis algab ajalugu
7. mai 2020

Eks ole väike ime, et Eesti on oma restoranide ja köögi poolest lugupeetuks saanud. Ei loe see, et meil ei kasva ühtegi niisugust vilja, mis ei kasva mitte kusagil mujal. Ega tee me ka ühtegi niisugust rooga, mida keegi teine ei tee. Loeb meie külalislahkus ja toiduvalmistamise viis.

Loe edasi

Harjutused ausate maitsetega
6. mai 2020

Igal olukorral on omad head ja vead. Lõppema hakkava eriolukorra häid külgi ei ole lihtne üles leida. Neid on imevähe, kuid need on olemas. Vahest kõige olulisem nendest oli see, et tekkis võimalus ise kodus süüa teha ainult ausatest puhhastest toiduainetest. Kasvõi iga päev.

Loe edasi

Grillihooaja stardikomplekt
4. mai 2020

Kui keegi veel ei ole jõudnud, siis nüüd on küll viimane aeg teha algust õues grillimise hooajaga. Ilmad seda võimaldavad ja eriolukord isegi soodustab. Varem ju seda ei olnud, et profikokad oleksid sinu koduse grill-liha ise küpsetamiseks ette valmistanud. Aga nüüd on.

Loe edasi

YAKITORI TALLINN. DINNER FOR 2
22. aprill 2020

Enne eriolukorda pakkus Yakitori ühte kõige ehedamat jaapanipärast söögielamust Tallinnas. Seda koju kätte toimetada ei saa. Sestap pakub restoran praegu koduseid õhtusööke kahele. Räägib peakokk Margo Paluoja.

Loe edasi

SALT Virtual PopUp April 2020
21. aprill 2020

Salt Restorani pop-up õhtusööke ei pea enam nostalgiaga meenutama. Juba sellel reedel – 24. aprillil -toimub uus Salti pop-up õhtusöök, seekord iga osaleja omas kodus. Koos söögi-joogiga saadab Salt välja juhendi, kuidas kell 19.00 liituda üheks virtuaalseks seltskonnaks, kes saab osa kogu meelelahutusest ja kõikidest emotsioonidest, mida restoran sellel õhtul pakub.

Loe edasi

Eriolukorra erilised maitsed
13. aprill 2020

Kuu aega eriolukorrast tingitud erilist elu on täis saanud. Vaatasime üle, mida kuu jooksul oleme toimuva kohta kirjutanud ja soovitame teil nüüd teha sedasama. Uskumatult kiiresti on toimunud uskumatult palju. Kuid küllap on kõik see siiski vaid vaikus enne tormi.

Loe edasi

Sinu uus töökoht – restoranis
8. aprill 2020

Elu eriolukorras peabki olema eriline. Mismoodi täpselt, selleks on palju erinevaid võimalusi. Näiteks varem käidi restoranis, kuid nüüd tulevad hoopis restoranid ise koju kätte. Seda jälle mitmel erineval moel.

Loe edasi

SALT ONLINE
26. märts 2020

Salt on imeline restoran, kas pole? Elamus saab alguse kohe uksest sisse astudes, kui perenaine Tiina vastu tõttab. Ja ei lõppe isegi siis, kui oled juba kodus tagasi, sest maitse kestab suus edasi ja tore suhtlus resto personaliga püsib meeles.

Loe edasi