Ajakiri

Pulli mehed läksid Härga täis
20. July 2018

Meil on veel üks uus liharestoran juures. See ei olekski praeguses uute restoranide avamise palavikus suurem uudis, kui tegemist ei oleks restoraniga Härg nendelt samadelt meestelt, kes alles üle-eelmisel aastal Pulli avasid.

Loe edasi

Suvetuur. Juuli
17. July 2018

Ja mitte esimest korda. Tartu äärelinnas, kaubanduskeskuse juures asuva hotelli restoran – ei tekita ju suuri ootusi? Kõhklesime esimest korda minemast, aga tühi kõht sundis möödasõidul sisse keerama ja seda otsust me ei kahetsenud. Teine kord läksime juba suure huvi ja päris kõrgete ootustega. Ikka ei pidanud pettuma. Seepärast kolmandat korda pisut pelgasime. No kaua nad ikka jaksavad…

Loe edasi

Tigu oli Platzis
13. July 2018

Kas restoran Tigu mäletate? Jah, sedasama, mis Kadriorus Vilmsi tänaval alustas ja kiiresti legendaarseks muutus. Seejärel mitmes erinevas kohas üritas paikseks jääda või ilmutas ennast aeg-ajalt pop-up’ina. Lõpetatuks ei saa Tigu veel praegugi pidada, sest ilmus möödunud nädalal jälle korraks välja. Üheks õhtuks. Restoranis Platz.

Loe edasi

Haapsalu hiilguse taastamine
4. July 2018

Lugu sellest, kuidas Haapsallu selle linna suurus rongiga tagasi toodi, tuleb alustada “jaamaülematest”. Inimestest, keda enamasti pildile ei paluta või nad ise ei soovi – õhtusöögi korraldajatest. Kui ei oleks olnud Katrin Tuisu, Veiko Treumanni ja Mary-Liis Kaabeli suurt tahet, ei oleks Moskva linna paremaid kokkasid Haapsalus nähtud vist mitte kunagi.

Loe edasi
?>