Võru

Pirita tee 20-1, Tallinn, Eesti

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
71/29

Võru

Pirita tee 20-1, Tallinn, Eesti

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
71/29

Nagu maast leitud Võru

“Nagu maast leitud” on Eesti kõnekäänd, kus midagi piisavalt ihaldusväärset saadakse kätte ootamatult ja ilma selle nimel pingutamata. Täpselt nii juhtub nendega, kes satuvad pooljuhuslikult restorani Võru. Varem on selles kohas olnud mitu erinevat söögikohta, mis tähelepanukünnist ei ole ületanud. Sestap esimene kord Võrusse pigem tõepoolest satutakse, aga teine kord tullakse juba teadlikult. Ja see teine kord ei lase ennast pikalt oodata.

Võru pakub toitusid, mis oleks otsekui kokku koondatud menüüks “Eesti restoranide paremad palad”. Kõiki neid roogasid leiab tõepoolest sageli paljude teiste restoranide söögikaartidelt, aga nii lopsakamaitseliseks ei suuda teised restoranid miskipärast neidsamu toitusid teha.

Võru nimi ei tähenda mitte Võru linna Eesti teises otsas, vaid ehet. Niisugust maskuliinset käevõru nagu on näha restorani logol. Toiduportsjonid ja kalorikogused on samuti maskuliinsed. Joogikaart on kokku pandud Eesti ühe kõige parema sommeljee poolt. Võru on tehtud eestlasi üllatama ja nendele meeldima. Mida kiiremini siia esimest korda satute, seda parem teile.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: