×
71
Toit: 28/40

Veis või kapsas?

Härg on nimele vastavalt liharestoran. Süüa pakutakse siin härja kombel. Näiteks viis rooga korraga väikesele seltskonnale jagamiseks ehk eelroog Härg. Või härg fest – kümme toitu korraga laual, olgu sööjaid kuipalju tahes. Samas võib restoranis Härg süüa ka linnu moodi. Tõsi küll, mitte kõige väiksema linnu, sest ühest Härja smuutist piisab kergeks lõunaks.

Taimetoit kapsas kapsaga kustutab juba keskmise nälja ja on seejuures väga maitsev. Kahest kapsast savoia kapsas on grillitud ja selle küpsusaste on rare. Steiginuga ja häid hambaid läheb selle puhul vaja rohkem, kui mistahes liha puhul. Hapuka maitsega ingverikapsas on seevastu pehmeks keedetud ning koos siidja ja väga õrna  juustukastmega sünnib suurepärane tasakaal.

Kuid liharestorani tullakse ju ikkagi liha pärast. Teadjad räägivad, et perfektne küpsusaste mistahes liha puhul olla siin auküsimus. Oleme Härjas seda alati hoolega jälginud, aga libastumist ei ole seni veel tõepoolest ette tulnud. Lisage oma toidule julgesti väärisbalsamico’t, mida siin lahkesti pakutakse. Ja nautige väärika liha kõrvale veelgi väärikamaid veine, mida mujal klaasiga ei pakuta. Kas Antinori Tignanellot või Rothschildi Chateau D’Armailhaci.

Eesti Restoranijuht 2019