Soo

Maidla, Rapla maakond, Eesti

Meistritase

Kuidas me hindame?
84/34

Soo

Maidla, Rapla maakond, Eesti

Meistritase

Kuidas me hindame?
84/34

Südalinnast pärapõrgusse

Veel mõned aastat tagasi asusid kõige hinnalisemad ja ihaldatumad hotellid ja restoranid linnasüdames. Mida kesksemal kohal, seda paremad ja uhkemad need olid. Aga elu teeb sageli uperpalle. Ja nüüd hakkab olema pigem niimoodi, et mida eraldatum on asukoht, seda ihaldatum ja hinnalisem on hotell või restoran selles asukohas.

Maidla Nature Resort on kolme väikese metsavillaga mikrohotell. Soo on seal asuv kümnele külalisele mõeldud restoran. Enam privaatsemaks minna ei saa. Kokk toob kõik toidud isiklikult lauda ja tutvustab neid kõigile niisamuti isiklikult. Tema on teie privaatkokk. Ainsa vahega, et mitte teie ei otsusta, mida te süüa soovite, vaid tema teeb seda teie eest.

Suurem osa maitsetest taldrikul on ümbritsevast soost, rabast ja metsast sõna otseses mõttes kokku korjatud. Korilaseamet on Maidlas koka omaga võrdselt tähtis. Ja siis kokkab Soo kokk Daanius Aas kõigist hangitud saadustest kokku tõelise soogurmee. Fine dining on Soo restorani puhul kolinud südalinnast pärapõrgusse. On siin täies elujõus ning valmis pakkuma maitseid, mis südalinna jõudnuna oleksid juba hoopis teistsugused.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: