Villa Ammende Restoran

Mere pst 7, Pärnu, 80010 Pärnu maakond

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
73/31

Villa Ammende Restoran

Mere pst 7, Pärnu, 80010 Pärnu maakond

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
73/31

Kolmas tulemine

Eelmise sajandi alguses ehitati Ammende Villa kiiresti valmis suursuguse pulmapeo jaoks, mille tarvis Pärnus piisavalt esinduslikku hoonet ei leidunud. Sealt edasi käis hoone käest kätte ning elu majas üles ning alla. Kuni möödunud sajandi lõpus toimus Ammende uus tulemine. Hoolikalt restaureeritud villast sai väärikas hotell koos restoraniga, mis kiiresti tuntust ja tunnustust kogusid.

Nüüd, pärast põhjalikku sanitaarremonti ja teeb Ammende koos uute omanikega oma kolmandat tulemist. Hotell on ühteaegu nii vana kui värske. Sööki ja jooki saab nautida erinevates salongides. Vanas majas toimub täiesti uus elu. 

Maailma kõige tuntumate kokkade juures kätt harjutanud villa restorani peakokk Herkki Ruubel paistab Pärnus silma sellega, et kõik restoranid, mille kööki ta on juhtinud, on saanud linnas kõige paremaks. Nüüd on Ammende kord. Toidud on siin villa imagole vastavad, ühelt poolt traditsioonilised, teiselt poolt moodsad. Maitsed räägivad sellest, et köögis teatakse väga hästi, mis suures maailmas on parasjagu aktuaalne. 

Ammende kolmas tulemine on märgiline. Noorem põlvkond on vanema käest vanade väärtuste edasiarendamise enda teha võtnud ning saab sellega hakkama uuel, nooruslikul moel.

Eesti restoranide teejuht 2022

A-Z
Meistriklass

Restoranide õiglase hindamise tagab Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastus: