×

Moodne Saaremaa

Georg Ots Spa ning selle restoran on mõlemad märgilised kohad – nii üheskoos kui eraldi. Saaremaa on alati olnud põliste traditsioonide uhke säilitaja. Spaa ja restoran aga tõid saarele uue moe ning kombed.

Enne Georg Ots Spad olid sanatooriumid kohad, kus käidi ravil või lihtsalt tervist turgutamas. Georg Ots Spa muutis raviprotseduurid hoolitsusteks ning surmtõsise terviseturgutamise mõnusaks lõõgastuseks.

Hotelli restoran pakub avamisest saadik kõige moodsamat toitu saarel. Sealjuures on peakokk Alar Aksalu suur kohaliku tooraine austaja. Ta teeb toitusid, mida saarel kogu aeg on söödud, kuid kasutab köögis uusi tehnikaid ning paneb saare traditsiooniliste toorainete kõrvale julgelt taldrikule kohaliku rahva jaoks ootamatuid ja võõraid maitseid. Suitsuräime kõrval on krevetikrõps ja igast aiast tuttav till on taldrikul õlina. Niimoodi-uutmoodi maitseb moodne Saaremaa.

Spaa ja restoran on mõlemad väga populaarsed. Siia mahub ühekorraga väga palju inimesi – sülelapsest vanurini. Georg Ots Spa restoran ei ole omaette olemise koht.

Eesti Restoranijuht 2019