Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 8.-15. aprill

8. aprill 2019

Kutsume õhtusöögile võitjate lauda – Koma restorani

 

 

Tallinnas on üks päris eriline resto. Oleme kirjutanud sellest kaks korda: “Koma resto – uus tase” ja “Meie vein on õlu! Päriselt ka või?”, aga ikka ja jälle annavad nad selleks uue põhjuse. Sellele vaatamata on alati parem ühest söögikohast ise midagi arvata, kui teiste arvamust lugeda. Palun väga. Võitjate laud ootab!

Dissident Põhjalas

 

 

Uudishimulik kokteilibaar Dissident asub ringi rändama kohtades, kus saab kokku segada huvitavaid kokteile. Esimene peatus juba teisipäeval Põhjala Pruulikojas ja Tap Room’is.

Cono Sur restoranis Härg

 

 

Kes ei ole joonud Cono Suri veine? Küllap on igaüks. Ja teab, et tegemist on suurepäraste veinidega. Eriti siis, kui on plaanis küpsetada liha. Mis aga juhtub siis, kui eriliselt hea lihaveini jaoks küpsetavad liha Eesti kõige parema liharestorani ässad? Seda peab kindlasti maitsma minema. Sellel kolmapäeval.

 

Ka Antonius sai 10-aastaseks!

 

 

Tartus tähistab neljapäeval oma kümnendat sünnipäeva hotell Antonius. Algusaegu tuletatakse meelde sellega, et süüa tegema ja juua pakkuma kutsutakse inimesed, kes sedasama tööd tegid Antoniuses 10 aastat tagasi. Siis, kui hotell avas uksed.

 

Neljapäeval…

 

 

…Algab Tallinnas veel Beart Festival. Esimesi päevi avatud Jahu restos saate süüa silmadega ning teha tutvust linna kõige uhkemate karvastega.

…Või lähete hoopis restorani Radio, kus pakutakse karulauku ja kihisevat.

…Või hoopis Toidufilmide Festivalile, mis pühapäeval kulmineerub tulevikutoidu brunch’iga Parrot MiniBar’is.