Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 6.-13. mai

6. mai 2019

Niisuguseid tujusid nagu näitas ilm möödunud nädala lõpul, näeb harva. Aga inimese käitumine ja see, mida süüakse-juuakse, on ilmast vägagi sõltuv.

 

 

Nädala jook – Champagne Soutiran Alexandre

Päikese järele igatsemise ajal on kõige õigem jook… Päikeseline. Soutirani šampanjamajale kuulub Ambonnay Crand Cru küla kõige päikeselisem mäenõlv, mille pinnas on eriliselt kriidine. Tulemuseks on eristuvad šampanjad, mille meistri kaubamärk on läbi aastate ühtse maitse asemel uued maitsed ning uued kogemused igal aastal. Väike šampanjamaja toodab kokku 120 000 pudelit aastas (Alexandret 25 000).

Veebipood Chocolate&Champagne pakub seda šampanjat Tallinnas mõistliku hinnaga – 32.90 eurot. Või 29.00 eurot, kui ostate korraga terve kasti.

 

 

Nädala maitsed restos TarTar

Kui ilm pakub sooja kevadpäikest ja lund vaheldumisi, siis tuleb süüa vastavalt sellele. TarTar Köök + Baar Tallinnas Narva maanteel on koht nii suurema kui väiksema nälja leevendamiseks. Moskvas nime tegeva Andrei Šmakovi restorani peakokas tuli Dmitri Žuk Mon Reposest. Tulemuseks on maitsetest pakatavad road, millede puhul hea mekk ei tähenda kallist hinda. Tublisti kõhtu täidab hane- ja kanamaksapasteet sibulamarmelaadiga. Kevadisemaid maitseid esindavad ohtra vermuti-Hollandi kastmega üle valatud värsked sparglid.

 

 

Viis rooga ja viis šampanjat restoranis Salt

Chocolate&Champagne’i tohutusuure šampanjalao avastas ka Salti perenaine Tiina Treumann. Tulemuseks on terve kuu aega kestev šampanjanautimine Salt&Champagne. LOOSIME VÄLJA viie roa ja viie erineva šampanjaga õhtusöögi kahele!

 

Nädala kuumemad kohad ja üritused

8. mail saab nautida mereande Rado Mitro köögist restoranis Ribe ja kõrvale rüübata cava’sid. Samuti viis rooga ja viis erilist vahujooki maksavad kokku 59 eurot.

10. mail pakub T1 Mall of Tallinn kontserdielamuse, millele saab juurde liita toiduelamuse keskuse restoranides.

Ilmselt ei jõudnud te möödunud aastal Eesti kõige uuemasse külarestorani Kaspervik. Nüüd on õige aeg kohale sõita ja ära proovida. Esialgu on resto avatud nädalavahetustel reedest pühapäevani.