Klubi

Maitsenädal 8

17. Veebruar 2020

Kiss my Turku läheb loosi!

 

 

Turku osutus huvitavaks linnaks, kus kaks-kolm päeva kulub linnulennul ilma, et muud midagi teeks, kui sööd, jood ja vaatad ringi. Juba järgmisel reedel ja laupäeval on Turku restoran E. Ekblom külas Pärnu Rannahotellis. Saadame kaks huvilist sööki maitsma ja hotellitoast talvist merevaadet nautima hotelli kulul. Soovijad saavad ennast kirja panna SIIN. Õhtusöögi kohta lähemalt saab lugeda SIIT.

 

Krebsegaarden MEKKis

 

Järgmine välisrestorani külalismenüü saab teoks juba järgmisel nädalal, kui MEKKis on külas Krebsegaarden Kopenhaagenist. Loe lähemalt SIIT.

 

Little Beauty õhtusöök Gurus

 

Tallinna linna kõige uuemas restoranis, India köögiga Gurus on esimene veiniõhtusöök. Külla tuleb Little Beauty.

Vabariigi aastapäev mitmel erineval moel

 

 

Neljapäeval on juba kõige peamine aeg šampanjavarude soetamiseks, et Vabariigi sünnipäeva väärikalt tähistada. Chocolate&Champagne pakub väärikale joogile lisaks ka vastavaid pokaale ning muud kristalli pidulauale.

Reedest pühapäevani on Tartu turul Eesti Maitsed. Saaab maitsta ja koju pidupäeva tarvis kaasa osta kõige paremaid kohalikke maitseid.

Kõige erilisem koht Eesti sünnipäeva tähistamiseks on vahest Narva linn. Kui sinna pidupäeval satute, siis teid ootab kohvik Muna.

Palju uusi maitseid pidulauale!

 

Veel

Lee (ajutiselt) uus tegu ja nägu

Lõpuks ometi hakkab uimane aeg Eesti restoranimaastikul otsa saama. Uusi ja uuenevaid restorane tuleb riburada. Kõige uuem uus on aga see, et üks restoran võib väga vabalt muutuda sootuks teistsuguseks vaid mõneks üksikuks päevaks. Mis seal salata, Lee on väga hea restoran. Ikka on...
Loe edasi

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi