Klubi

Maitsenädal 8

17. Veebruar 2020

Kiss my Turku läheb loosi!

 

 

Turku osutus huvitavaks linnaks, kus kaks-kolm päeva kulub linnulennul ilma, et muud midagi teeks, kui sööd, jood ja vaatad ringi. Juba järgmisel reedel ja laupäeval on Turku restoran E. Ekblom külas Pärnu Rannahotellis. Saadame kaks huvilist sööki maitsma ja hotellitoast talvist merevaadet nautima hotelli kulul. Soovijad saavad ennast kirja panna SIIN. Õhtusöögi kohta lähemalt saab lugeda SIIT.

 

Krebsegaarden MEKKis

 

Järgmine välisrestorani külalismenüü saab teoks juba järgmisel nädalal, kui MEKKis on külas Krebsegaarden Kopenhaagenist. Loe lähemalt SIIT.

 

Little Beauty õhtusöök Gurus

 

Tallinna linna kõige uuemas restoranis, India köögiga Gurus on esimene veiniõhtusöök. Külla tuleb Little Beauty.

Vabariigi aastapäev mitmel erineval moel

 

 

Neljapäeval on juba kõige peamine aeg šampanjavarude soetamiseks, et Vabariigi sünnipäeva väärikalt tähistada. Chocolate&Champagne pakub väärikale joogile lisaks ka vastavaid pokaale ning muud kristalli pidulauale.

Reedest pühapäevani on Tartu turul Eesti Maitsed. Saaab maitsta ja koju pidupäeva tarvis kaasa osta kõige paremaid kohalikke maitseid.

Kõige erilisem koht Eesti sünnipäeva tähistamiseks on vahest Narva linn. Kui sinna pidupäeval satute, siis teid ootab kohvik Muna.

Palju uusi maitseid pidulauale!

 

Veel

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi

Selle suve kõige olulisemad söögid.

Suvemaitsete õhtusöök Maidlas Möödunud nädalal tegi Michelin Guide teatavaks, missuguseid restorane Eestis soovitavad nad sellel aastal. Kuue uustulnuka seas, keda eelmise aasta nimekirjas ei olnud, hakkas eriti eredalt silma Maidla Resorti restoran Soo. Neile omistatud “roheline täht” tähendab tunnustust jätkusuutliku tegevuse eest. Peakokk...
Loe edasi