Klubi

Maitsenädal 8

17. Veebruar 2020

Kiss my Turku läheb loosi!

 

 

Turku osutus huvitavaks linnaks, kus kaks-kolm päeva kulub linnulennul ilma, et muud midagi teeks, kui sööd, jood ja vaatad ringi. Juba järgmisel reedel ja laupäeval on Turku restoran E. Ekblom külas Pärnu Rannahotellis. Saadame kaks huvilist sööki maitsma ja hotellitoast talvist merevaadet nautima hotelli kulul. Soovijad saavad ennast kirja panna SIIN. Õhtusöögi kohta lähemalt saab lugeda SIIT.

 

Krebsegaarden MEKKis

 

Järgmine välisrestorani külalismenüü saab teoks juba järgmisel nädalal, kui MEKKis on külas Krebsegaarden Kopenhaagenist. Loe lähemalt SIIT.

 

Little Beauty õhtusöök Gurus

 

Tallinna linna kõige uuemas restoranis, India köögiga Gurus on esimene veiniõhtusöök. Külla tuleb Little Beauty.

Vabariigi aastapäev mitmel erineval moel

 

 

Neljapäeval on juba kõige peamine aeg šampanjavarude soetamiseks, et Vabariigi sünnipäeva väärikalt tähistada. Chocolate&Champagne pakub väärikale joogile lisaks ka vastavaid pokaale ning muud kristalli pidulauale.

Reedest pühapäevani on Tartu turul Eesti Maitsed. Saaab maitsta ja koju pidupäeva tarvis kaasa osta kõige paremaid kohalikke maitseid.

Kõige erilisem koht Eesti sünnipäeva tähistamiseks on vahest Narva linn. Kui sinna pidupäeval satute, siis teid ootab kohvik Muna.

Palju uusi maitseid pidulauale!

 

Veel

Valge spargli festival

Räägime küll palju saksa suurest mõjust meie toidulaual ja söögikultuuris laiemalt, aga ikka rohkem minevikus kui olevikus. Asjata. Spargliga võiksime meiegi laiemalt tähistada värskete toorainete hooaja algust. Kasvab see meil küll, aga kasvatajaid üleliia palju ei ole. Ja valge spargel rohelise kõrval kõlab veel...
Loe edasi

Suve maitsed suhu!

Ennustatakse, et ees ootab soe suvi. See tähendab palju HEAD veini ja mitte vähem HEAD toitu. Aga kui head? Nädala pärast neljapäeval saab mõõtkava paika panna. Hotelli Mövenpick restoranis Roof toimub degustatsioon eriti heade suveveinide ning nendega sobitatud suupistetega. Mida täpsemalt maitsta saab? 5...
Loe edasi

Tõmbab Hoovi!

Juba kevadel hakkas Eesti restoranide seas pihta suurem uuenduskuur. Vahetati nimesid, värskendati kontseptsioone, koliti uutesse asukohtadesse. Nüüd võtab veidi aega, et selguks uus pilt, kes on kes ja kes on kus. Restoran Kolm Sibulat tegutseb juba mõnda aega värskendatud kontseptsiooni ja täiesti uue miljööga...
Loe edasi