Klubi

Maitsenädal 8

17. Veebruar 2020

Kiss my Turku läheb loosi!

 

 

Turku osutus huvitavaks linnaks, kus kaks-kolm päeva kulub linnulennul ilma, et muud midagi teeks, kui sööd, jood ja vaatad ringi. Juba järgmisel reedel ja laupäeval on Turku restoran E. Ekblom külas Pärnu Rannahotellis. Saadame kaks huvilist sööki maitsma ja hotellitoast talvist merevaadet nautima hotelli kulul. Soovijad saavad ennast kirja panna SIIN. Õhtusöögi kohta lähemalt saab lugeda SIIT.

 

Krebsegaarden MEKKis

 

Järgmine välisrestorani külalismenüü saab teoks juba järgmisel nädalal, kui MEKKis on külas Krebsegaarden Kopenhaagenist. Loe lähemalt SIIT.

 

Little Beauty õhtusöök Gurus

 

Tallinna linna kõige uuemas restoranis, India köögiga Gurus on esimene veiniõhtusöök. Külla tuleb Little Beauty.

Vabariigi aastapäev mitmel erineval moel

 

 

Neljapäeval on juba kõige peamine aeg šampanjavarude soetamiseks, et Vabariigi sünnipäeva väärikalt tähistada. Chocolate&Champagne pakub väärikale joogile lisaks ka vastavaid pokaale ning muud kristalli pidulauale.

Reedest pühapäevani on Tartu turul Eesti Maitsed. Saaab maitsta ja koju pidupäeva tarvis kaasa osta kõige paremaid kohalikke maitseid.

Kõige erilisem koht Eesti sünnipäeva tähistamiseks on vahest Narva linn. Kui sinna pidupäeval satute, siis teid ootab kohvik Muna.

Palju uusi maitseid pidulauale!

 

Veel

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi