Klubi

Maitsenädal 11.-18. märts

11. Märts 2019

Nädala soovitus: restoran Moon

Moon värskendas hiljuti oma menüüd. Käisime uusi toitusid mekkimas ning ei saa nüüd mitte kuidagi elamusi endale hoida. See restoran teeb süüa tõepoolest suure kirega (täpselt nii nagu nad oma kodulehel lubavad) ning see kirg antakse toidu kaudu sööjale edasi. Meie lemmikuks uute toitude hulgast sai küüliku kulebjaaka (pildil). Aga proovige kindlasti ka lamba pähklitükki ning napoleoni kooki ploomikompoti ja hapukoorejäätisega.

Reserveeri laud SIIN.

 

NOA restoran on 5aastane! Hurraa!

 

 

Andsime lubaduse tähistada NOA viiendat sünnipäeva oma klubiliikmete jaoks viiel erineval moel ja palun väga, siin on kaks esimest moodust:

1. Viis auhinnatud kokteili restorani kokteilikaardilt on kogu märtsikuu jooksul saadaval hinnaga viis eurot. Eesti Maitsete Klubi liikmete vahel loosime välja õhtusöögi nende kokteilidega. Proovi oma loosiõnne 1. korda SIIN.

2. Sommeljee Sander Kink on mõlema NOA jaoks kokku pannud niisuguse joogikaardi, mille sarnast teist annab Eestist otsida. Tähistame sünnipäeva nii, et Sander nimetab joogid, aga söögid selguvad kohapeal ja alles siis, kui need tuuakse lauda. Kui tekkis huvi, siis proovige oma loosiõnne 2. korda SIIN.

 

Maitseme erilisi kokteile

 

 

Kas olete juba jõudnud käia kokteilibaaris Infusion Mixology Bar? Kui veel ei ole, siis ärge sellel nädalal minge ka! Minge kolmapäeval hoopis Nautilusse – nad on seal külas ning segavad oma jooke mereandide kõrvale joomiseks.

Päev varem, teisipäeval, on aga Tartus, Meat Marketis, külas Vilniuse üks huvitavamaid kokteilibaare Nomads.

Ja veel… 

Pärnus askeldab hoogsalt kodurestoran Kirss Toidul. Kolmapäeval on neil Aasia õhtu ja neljapäeval mullijookide õhtu. Vaata lähemalt siit.

Tartus on reedel restoranis Fii gurmeekino ja laupäeval oodatakse restoranis Polpo kevadet.

 

Meenutame Saaremaa NOM- ja Mullifestivali

Kas tubli naist Saaremaal korraldasid kaks festivali ühekorraga. Vaadake, kes ei käinud – siis vähemalt teate, millest seekord ilma jäite.

 

Veel

Oktoobri valitud maitsed

Ei ole paremat aega kodunt väljas söömiseks, kui oktoober. Restoranid on just valmis saanud sügise menüüd. Ja võistlevad nendega tähelepanu võitmiseks. Kes on enda kätte saanud kõige paremad sügisannid, kes on nendest teinud kõige maitserikkamad road. Eesti Maitsed on kõike uut usinasti mekkimas käinud. Ja...
Loe edasi

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi