Klubi

Maitsenädal 11.-18. märts

11. Märts 2019

Nädala soovitus: restoran Moon

Moon värskendas hiljuti oma menüüd. Käisime uusi toitusid mekkimas ning ei saa nüüd mitte kuidagi elamusi endale hoida. See restoran teeb süüa tõepoolest suure kirega (täpselt nii nagu nad oma kodulehel lubavad) ning see kirg antakse toidu kaudu sööjale edasi. Meie lemmikuks uute toitude hulgast sai küüliku kulebjaaka (pildil). Aga proovige kindlasti ka lamba pähklitükki ning napoleoni kooki ploomikompoti ja hapukoorejäätisega.

Reserveeri laud SIIN.

 

NOA restoran on 5aastane! Hurraa!

 

 

Andsime lubaduse tähistada NOA viiendat sünnipäeva oma klubiliikmete jaoks viiel erineval moel ja palun väga, siin on kaks esimest moodust:

1. Viis auhinnatud kokteili restorani kokteilikaardilt on kogu märtsikuu jooksul saadaval hinnaga viis eurot. Eesti Maitsete Klubi liikmete vahel loosime välja õhtusöögi nende kokteilidega. Proovi oma loosiõnne 1. korda SIIN.

2. Sommeljee Sander Kink on mõlema NOA jaoks kokku pannud niisuguse joogikaardi, mille sarnast teist annab Eestist otsida. Tähistame sünnipäeva nii, et Sander nimetab joogid, aga söögid selguvad kohapeal ja alles siis, kui need tuuakse lauda. Kui tekkis huvi, siis proovige oma loosiõnne 2. korda SIIN.

 

Maitseme erilisi kokteile

 

 

Kas olete juba jõudnud käia kokteilibaaris Infusion Mixology Bar? Kui veel ei ole, siis ärge sellel nädalal minge ka! Minge kolmapäeval hoopis Nautilusse – nad on seal külas ning segavad oma jooke mereandide kõrvale joomiseks.

Päev varem, teisipäeval, on aga Tartus, Meat Marketis, külas Vilniuse üks huvitavamaid kokteilibaare Nomads.

Ja veel… 

Pärnus askeldab hoogsalt kodurestoran Kirss Toidul. Kolmapäeval on neil Aasia õhtu ja neljapäeval mullijookide õhtu. Vaata lähemalt siit.

Tartus on reedel restoranis Fii gurmeekino ja laupäeval oodatakse restoranis Polpo kevadet.

 

Meenutame Saaremaa NOM- ja Mullifestivali

Kas tubli naist Saaremaal korraldasid kaks festivali ühekorraga. Vaadake, kes ei käinud – siis vähemalt teate, millest seekord ilma jäite.

 

Veel

Suve maitsed suhu!

Ennustatakse, et ees ootab soe suvi. See tähendab palju HEAD veini ja mitte vähem HEAD toitu. Aga kui head? Nädala pärast neljapäeval saab mõõtkava paika panna. Hotelli Mövenpick restoranis Roof toimub degustatsioon eriti heade suveveinide ning nendega sobitatud suupistetega. Mida täpsemalt maitsta saab? 5...
Loe edasi

Tõmbab Hoovi!

Juba kevadel hakkas Eesti restoranide seas pihta suurem uuenduskuur. Vahetati nimesid, värskendati kontseptsioone, koliti uutesse asukohtadesse. Nüüd võtab veidi aega, et selguks uus pilt, kes on kes ja kes on kus. Restoran Kolm Sibulat tegutseb juba mõnda aega värskendatud kontseptsiooni ja täiesti uue miljööga...
Loe edasi

Lee suvemeeleolu

Suve Tallinnas ilma Lee restoranis käimata on raske ettegi kujutada. Eriti sellel suvel, kus resto on värskes õhus söömiseks isegi spetsiaalse suvemenüü teinud. Šoti klubi aed on täies ilus ja joogid õigel temperatuuril. Aastaaegadest hoolimata on iga Lee uus roog tähelepanuväärne Eesti uuema toidukultuuri...
Loe edasi