Klubi

Maitsenädal 11.-18. märts

11. Märts 2019

Nädala soovitus: restoran Moon

Moon värskendas hiljuti oma menüüd. Käisime uusi toitusid mekkimas ning ei saa nüüd mitte kuidagi elamusi endale hoida. See restoran teeb süüa tõepoolest suure kirega (täpselt nii nagu nad oma kodulehel lubavad) ning see kirg antakse toidu kaudu sööjale edasi. Meie lemmikuks uute toitude hulgast sai küüliku kulebjaaka (pildil). Aga proovige kindlasti ka lamba pähklitükki ning napoleoni kooki ploomikompoti ja hapukoorejäätisega.

Reserveeri laud SIIN.

 

NOA restoran on 5aastane! Hurraa!

 

 

Andsime lubaduse tähistada NOA viiendat sünnipäeva oma klubiliikmete jaoks viiel erineval moel ja palun väga, siin on kaks esimest moodust:

1. Viis auhinnatud kokteili restorani kokteilikaardilt on kogu märtsikuu jooksul saadaval hinnaga viis eurot. Eesti Maitsete Klubi liikmete vahel loosime välja õhtusöögi nende kokteilidega. Proovi oma loosiõnne 1. korda SIIN.

2. Sommeljee Sander Kink on mõlema NOA jaoks kokku pannud niisuguse joogikaardi, mille sarnast teist annab Eestist otsida. Tähistame sünnipäeva nii, et Sander nimetab joogid, aga söögid selguvad kohapeal ja alles siis, kui need tuuakse lauda. Kui tekkis huvi, siis proovige oma loosiõnne 2. korda SIIN.

 

Maitseme erilisi kokteile

 

 

Kas olete juba jõudnud käia kokteilibaaris Infusion Mixology Bar? Kui veel ei ole, siis ärge sellel nädalal minge ka! Minge kolmapäeval hoopis Nautilusse – nad on seal külas ning segavad oma jooke mereandide kõrvale joomiseks.

Päev varem, teisipäeval, on aga Tartus, Meat Marketis, külas Vilniuse üks huvitavamaid kokteilibaare Nomads.

Ja veel… 

Pärnus askeldab hoogsalt kodurestoran Kirss Toidul. Kolmapäeval on neil Aasia õhtu ja neljapäeval mullijookide õhtu. Vaata lähemalt siit.

Tartus on reedel restoranis Fii gurmeekino ja laupäeval oodatakse restoranis Polpo kevadet.

 

Meenutame Saaremaa NOM- ja Mullifestivali

Kas tubli naist Saaremaal korraldasid kaks festivali ühekorraga. Vaadake, kes ei käinud – siis vähemalt teate, millest seekord ilma jäite.

 

Veel

Selle suve kõige olulisemad söögid.

Suvemaitsete õhtusöök Maidlas Möödunud nädalal tegi Michelin Guide teatavaks, missuguseid restorane Eestis soovitavad nad sellel aastal. Kuue uustulnuka seas, keda eelmise aasta nimekirjas ei olnud, hakkas eriti eredalt silma Maidla Resorti restoran Soo. Neile omistatud “roheline täht” tähendab tunnustust jätkusuutliku tegevuse eest. Peakokk...
Loe edasi

Pädaste. Teekond rohelisest sparglist valge sparglini.

Järgmiste tunnustuste ootuses. Michelini restoranigiidi teise aastakäigu soovitused Eestis on nüüd välja kuulutatud ja esimesed emotsioonid ära settinud. Mida öelda? Esimese aasta suuremate vigade parandamisega sai giid teisel aastal hakkama. Üks vigadest oli näiteks see, et omavahel ühendatud Saare- ja Muhumaale esimesel aastal...
Loe edasi

Vanalinna varjus olnud saladust avastama!

Tallinna vanalinnas on kolm väga erilist hoovi, kuhu soovi korral pääseb igaüks. Kaks nendest on rohkem ja kolmas vähem tuntud. Nüüd on aeg selle kolmandaga paremini tuttavaks saada. Tegemist on hotelli Schlössle hooviga. Ei, see ei ole mõeldud ainult hotelli külalistele. Ei, see ei...
Loe edasi