Klubi

Maitsenädal 11.-18. märts

11. Märts 2019

Nädala soovitus: restoran Moon

Moon värskendas hiljuti oma menüüd. Käisime uusi toitusid mekkimas ning ei saa nüüd mitte kuidagi elamusi endale hoida. See restoran teeb süüa tõepoolest suure kirega (täpselt nii nagu nad oma kodulehel lubavad) ning see kirg antakse toidu kaudu sööjale edasi. Meie lemmikuks uute toitude hulgast sai küüliku kulebjaaka (pildil). Aga proovige kindlasti ka lamba pähklitükki ning napoleoni kooki ploomikompoti ja hapukoorejäätisega.

Reserveeri laud SIIN.

 

NOA restoran on 5aastane! Hurraa!

 

 

Andsime lubaduse tähistada NOA viiendat sünnipäeva oma klubiliikmete jaoks viiel erineval moel ja palun väga, siin on kaks esimest moodust:

1. Viis auhinnatud kokteili restorani kokteilikaardilt on kogu märtsikuu jooksul saadaval hinnaga viis eurot. Eesti Maitsete Klubi liikmete vahel loosime välja õhtusöögi nende kokteilidega. Proovi oma loosiõnne 1. korda SIIN.

2. Sommeljee Sander Kink on mõlema NOA jaoks kokku pannud niisuguse joogikaardi, mille sarnast teist annab Eestist otsida. Tähistame sünnipäeva nii, et Sander nimetab joogid, aga söögid selguvad kohapeal ja alles siis, kui need tuuakse lauda. Kui tekkis huvi, siis proovige oma loosiõnne 2. korda SIIN.

 

Maitseme erilisi kokteile

 

 

Kas olete juba jõudnud käia kokteilibaaris Infusion Mixology Bar? Kui veel ei ole, siis ärge sellel nädalal minge ka! Minge kolmapäeval hoopis Nautilusse – nad on seal külas ning segavad oma jooke mereandide kõrvale joomiseks.

Päev varem, teisipäeval, on aga Tartus, Meat Marketis, külas Vilniuse üks huvitavamaid kokteilibaare Nomads.

Ja veel… 

Pärnus askeldab hoogsalt kodurestoran Kirss Toidul. Kolmapäeval on neil Aasia õhtu ja neljapäeval mullijookide õhtu. Vaata lähemalt siit.

Tartus on reedel restoranis Fii gurmeekino ja laupäeval oodatakse restoranis Polpo kevadet.

 

Meenutame Saaremaa NOM- ja Mullifestivali

Kas tubli naist Saaremaal korraldasid kaks festivali ühekorraga. Vaadake, kes ei käinud – siis vähemalt teate, millest seekord ilma jäite.

 

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi