Klubi

Maitsenädal 11.-18. märts

11. Märts 2019

Nädala soovitus: restoran Moon

Moon värskendas hiljuti oma menüüd. Käisime uusi toitusid mekkimas ning ei saa nüüd mitte kuidagi elamusi endale hoida. See restoran teeb süüa tõepoolest suure kirega (täpselt nii nagu nad oma kodulehel lubavad) ning see kirg antakse toidu kaudu sööjale edasi. Meie lemmikuks uute toitude hulgast sai küüliku kulebjaaka (pildil). Aga proovige kindlasti ka lamba pähklitükki ning napoleoni kooki ploomikompoti ja hapukoorejäätisega.

Reserveeri laud SIIN.

 

NOA restoran on 5aastane! Hurraa!

 

 

Andsime lubaduse tähistada NOA viiendat sünnipäeva oma klubiliikmete jaoks viiel erineval moel ja palun väga, siin on kaks esimest moodust:

1. Viis auhinnatud kokteili restorani kokteilikaardilt on kogu märtsikuu jooksul saadaval hinnaga viis eurot. Eesti Maitsete Klubi liikmete vahel loosime välja õhtusöögi nende kokteilidega. Proovi oma loosiõnne 1. korda SIIN.

2. Sommeljee Sander Kink on mõlema NOA jaoks kokku pannud niisuguse joogikaardi, mille sarnast teist annab Eestist otsida. Tähistame sünnipäeva nii, et Sander nimetab joogid, aga söögid selguvad kohapeal ja alles siis, kui need tuuakse lauda. Kui tekkis huvi, siis proovige oma loosiõnne 2. korda SIIN.

 

Maitseme erilisi kokteile

 

 

Kas olete juba jõudnud käia kokteilibaaris Infusion Mixology Bar? Kui veel ei ole, siis ärge sellel nädalal minge ka! Minge kolmapäeval hoopis Nautilusse – nad on seal külas ning segavad oma jooke mereandide kõrvale joomiseks.

Päev varem, teisipäeval, on aga Tartus, Meat Marketis, külas Vilniuse üks huvitavamaid kokteilibaare Nomads.

Ja veel… 

Pärnus askeldab hoogsalt kodurestoran Kirss Toidul. Kolmapäeval on neil Aasia õhtu ja neljapäeval mullijookide õhtu. Vaata lähemalt siit.

Tartus on reedel restoranis Fii gurmeekino ja laupäeval oodatakse restoranis Polpo kevadet.

 

Meenutame Saaremaa NOM- ja Mullifestivali

Kas tubli naist Saaremaal korraldasid kaks festivali ühekorraga. Vaadake, kes ei käinud – siis vähemalt teate, millest seekord ilma jäite.

 

Veel

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi

Maitseküllane puhkus Eestis

Falstaff soovitab 10 hoolikalt valitud hotelli Eestis, kuhu minna maitseküllasele ja puhkusele kohe praegu, sest kevadeti  pakub Eesti külalislahkus kõige paremat hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata nende pakkumisi siin. Seni ei ole märtsi- ja aprillikuud peetud heaks Eesti külastamise ajaks. Need kuud tähistavad talvenuest...
Loe edasi