Klubi

Noa 5. sünnipäev teist korda

7. Märts 2019

Jätkame NOA sünnipäeva tähistamist kokku viiel erineval moel. Alustasime kokteilidega ning jääme veel knatukeseks jookide lainele püsima. Miks peab olema nii, et kõigepealt ostustakse mida süüa ning alles pärast seda, mida juua? NOAs tabusid ei ole, seal võib teha ka vastupidi. On lausa soovitav teha, sest selle resto joogivalikust veel rohkem mitmekülgsemat võib Eestis otsima jäädagi.

Sommeljee Sander Kinki seltskonnas ei hakka kunagi igav. Niisugune nagu mees ise on ka tema joogivalik. Andsime talle vabaduse ise teie eest ette ära otsustada, mida järgmine kord NOAs joote. Ja siin see valik on.

Alustate eelmisest tähistamisest tuttava kokteiliga Pipar ja Münt. See on aperitiiviks. Eelroa kõrvale pakub Sander pokaali lihtsat, hea ja värske maitsega šampanjat. Toitusid näete ja nende tutvustust kuulete alles siis, kui need on teie ees laual. Koos pearoaga rüüpate head klassikalist Chablis’t. Ning magustoidu paariline on Ice Wine… Transilvaaniast. Kink on mõnikord päris kinky ja magustoidu söömisel olete koos temaga teie ka. Kui söök söödud, siis naudite digestiiviks Tiina Tauraite Sõstart&Suitsu.

Piisavalt julgete vahel, kes tihkavad minna õhtusöögile, kus on küll ette teada, mida jooma hakatakse, aga alles lauas selgub, mida süüakse, loosime välja just niisuguse õhtusöögi kahele.

Osalemiseks:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse. 2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kes võiks olla teine julge. 

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja kolmapäeval 13. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui niisugune soov sünnib.

Veel

Uma. Tasus oodata

Nimi selle restorani kohta palju ei ütle? Või siiski? Kui juba kohal olete siis selgub esimese pilguga söögikaardile risti vastupidine tõde. U = Unorthodox. M = Modern. A = Asia. Uma on aasia maitsete sõprade kogunemispaik. Resto toidud ei pärine ühestki konkreetsest riigist ning...
Loe edasi

Valge spargli festival

Räägime küll palju saksa suurest mõjust meie toidulaual ja söögikultuuris laiemalt, aga ikka rohkem minevikus kui olevikus. Asjata. Spargliga võiksime meiegi laiemalt tähistada värskete toorainete hooaja algust. Kasvab see meil küll, aga kasvatajaid üleliia palju ei ole. Ja valge spargel rohelise kõrval kõlab veel...
Loe edasi

Suve maitsed suhu!

Ennustatakse, et ees ootab soe suvi. See tähendab palju HEAD veini ja mitte vähem HEAD toitu. Aga kui head? Nädala pärast neljapäeval saab mõõtkava paika panna. Hotelli Mövenpick restoranis Roof toimub degustatsioon eriti heade suveveinide ning nendega sobitatud suupistetega. Mida täpsemalt maitsta saab? 5...
Loe edasi