Klubi

Noa 5. sünnipäev teist korda

7. Märts 2019

Jätkame NOA sünnipäeva tähistamist kokku viiel erineval moel. Alustasime kokteilidega ning jääme veel knatukeseks jookide lainele püsima. Miks peab olema nii, et kõigepealt ostustakse mida süüa ning alles pärast seda, mida juua? NOAs tabusid ei ole, seal võib teha ka vastupidi. On lausa soovitav teha, sest selle resto joogivalikust veel rohkem mitmekülgsemat võib Eestis otsima jäädagi.

Sommeljee Sander Kinki seltskonnas ei hakka kunagi igav. Niisugune nagu mees ise on ka tema joogivalik. Andsime talle vabaduse ise teie eest ette ära otsustada, mida järgmine kord NOAs joote. Ja siin see valik on.

Alustate eelmisest tähistamisest tuttava kokteiliga Pipar ja Münt. See on aperitiiviks. Eelroa kõrvale pakub Sander pokaali lihtsat, hea ja värske maitsega šampanjat. Toitusid näete ja nende tutvustust kuulete alles siis, kui need on teie ees laual. Koos pearoaga rüüpate head klassikalist Chablis’t. Ning magustoidu paariline on Ice Wine… Transilvaaniast. Kink on mõnikord päris kinky ja magustoidu söömisel olete koos temaga teie ka. Kui söök söödud, siis naudite digestiiviks Tiina Tauraite Sõstart&Suitsu.

Piisavalt julgete vahel, kes tihkavad minna õhtusöögile, kus on küll ette teada, mida jooma hakatakse, aga alles lauas selgub, mida süüakse, loosime välja just niisuguse õhtusöögi kahele.

Osalemiseks:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse. 2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kes võiks olla teine julge. 

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja kolmapäeval 13. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui niisugune soov sünnib.

Veel

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi