Klubi

Noa 5. sünnipäev teist korda

7. Märts 2019

Jätkame NOA sünnipäeva tähistamist kokku viiel erineval moel. Alustasime kokteilidega ning jääme veel knatukeseks jookide lainele püsima. Miks peab olema nii, et kõigepealt ostustakse mida süüa ning alles pärast seda, mida juua? NOAs tabusid ei ole, seal võib teha ka vastupidi. On lausa soovitav teha, sest selle resto joogivalikust veel rohkem mitmekülgsemat võib Eestis otsima jäädagi.

Sommeljee Sander Kinki seltskonnas ei hakka kunagi igav. Niisugune nagu mees ise on ka tema joogivalik. Andsime talle vabaduse ise teie eest ette ära otsustada, mida järgmine kord NOAs joote. Ja siin see valik on.

Alustate eelmisest tähistamisest tuttava kokteiliga Pipar ja Münt. See on aperitiiviks. Eelroa kõrvale pakub Sander pokaali lihtsat, hea ja värske maitsega šampanjat. Toitusid näete ja nende tutvustust kuulete alles siis, kui need on teie ees laual. Koos pearoaga rüüpate head klassikalist Chablis’t. Ning magustoidu paariline on Ice Wine… Transilvaaniast. Kink on mõnikord päris kinky ja magustoidu söömisel olete koos temaga teie ka. Kui söök söödud, siis naudite digestiiviks Tiina Tauraite Sõstart&Suitsu.

Piisavalt julgete vahel, kes tihkavad minna õhtusöögile, kus on küll ette teada, mida jooma hakatakse, aga alles lauas selgub, mida süüakse, loosime välja just niisuguse õhtusöögi kahele.

Osalemiseks:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse. 2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kes võiks olla teine julge. 

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja kolmapäeval 13. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui niisugune soov sünnib.

Veel

Selle suve kõige olulisemad söögid.

Suvemaitsete õhtusöök Maidlas Möödunud nädalal tegi Michelin Guide teatavaks, missuguseid restorane Eestis soovitavad nad sellel aastal. Kuue uustulnuka seas, keda eelmise aasta nimekirjas ei olnud, hakkas eriti eredalt silma Maidla Resorti restoran Soo. Neile omistatud “roheline täht” tähendab tunnustust jätkusuutliku tegevuse eest. Peakokk...
Loe edasi

Pädaste. Teekond rohelisest sparglist valge sparglini.

Järgmiste tunnustuste ootuses. Michelini restoranigiidi teise aastakäigu soovitused Eestis on nüüd välja kuulutatud ja esimesed emotsioonid ära settinud. Mida öelda? Esimese aasta suuremate vigade parandamisega sai giid teisel aastal hakkama. Üks vigadest oli näiteks see, et omavahel ühendatud Saare- ja Muhumaale esimesel aastal...
Loe edasi

Vanalinna varjus olnud saladust avastama!

Tallinna vanalinnas on kolm väga erilist hoovi, kuhu soovi korral pääseb igaüks. Kaks nendest on rohkem ja kolmas vähem tuntud. Nüüd on aeg selle kolmandaga paremini tuttavaks saada. Tegemist on hotelli Schlössle hooviga. Ei, see ei ole mõeldud ainult hotelli külalistele. Ei, see ei...
Loe edasi