Klubi

Noa 5. sünnipäev teist korda

7. Märts 2019

Jätkame NOA sünnipäeva tähistamist kokku viiel erineval moel. Alustasime kokteilidega ning jääme veel knatukeseks jookide lainele püsima. Miks peab olema nii, et kõigepealt ostustakse mida süüa ning alles pärast seda, mida juua? NOAs tabusid ei ole, seal võib teha ka vastupidi. On lausa soovitav teha, sest selle resto joogivalikust veel rohkem mitmekülgsemat võib Eestis otsima jäädagi.

Sommeljee Sander Kinki seltskonnas ei hakka kunagi igav. Niisugune nagu mees ise on ka tema joogivalik. Andsime talle vabaduse ise teie eest ette ära otsustada, mida järgmine kord NOAs joote. Ja siin see valik on.

Alustate eelmisest tähistamisest tuttava kokteiliga Pipar ja Münt. See on aperitiiviks. Eelroa kõrvale pakub Sander pokaali lihtsat, hea ja värske maitsega šampanjat. Toitusid näete ja nende tutvustust kuulete alles siis, kui need on teie ees laual. Koos pearoaga rüüpate head klassikalist Chablis’t. Ning magustoidu paariline on Ice Wine… Transilvaaniast. Kink on mõnikord päris kinky ja magustoidu söömisel olete koos temaga teie ka. Kui söök söödud, siis naudite digestiiviks Tiina Tauraite Sõstart&Suitsu.

Piisavalt julgete vahel, kes tihkavad minna õhtusöögile, kus on küll ette teada, mida jooma hakatakse, aga alles lauas selgub, mida süüakse, loosime välja just niisuguse õhtusöögi kahele.

Osalemiseks:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse. 2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kes võiks olla teine julge. 

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja kolmapäeval 13. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui niisugune soov sünnib.

Veel

Lee (ajutiselt) uus tegu ja nägu

Lõpuks ometi hakkab uimane aeg Eesti restoranimaastikul otsa saama. Uusi ja uuenevaid restorane tuleb riburada. Kõige uuem uus on aga see, et üks restoran võib väga vabalt muutuda sootuks teistsuguseks vaid mõneks üksikuks päevaks. Mis seal salata, Lee on väga hea restoran. Ikka on...
Loe edasi

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi