Klubi

Noa 5. sünnipäev teist korda

7. Märts 2019

Jätkame NOA sünnipäeva tähistamist kokku viiel erineval moel. Alustasime kokteilidega ning jääme veel knatukeseks jookide lainele püsima. Miks peab olema nii, et kõigepealt ostustakse mida süüa ning alles pärast seda, mida juua? NOAs tabusid ei ole, seal võib teha ka vastupidi. On lausa soovitav teha, sest selle resto joogivalikust veel rohkem mitmekülgsemat võib Eestis otsima jäädagi.

Sommeljee Sander Kinki seltskonnas ei hakka kunagi igav. Niisugune nagu mees ise on ka tema joogivalik. Andsime talle vabaduse ise teie eest ette ära otsustada, mida järgmine kord NOAs joote. Ja siin see valik on.

Alustate eelmisest tähistamisest tuttava kokteiliga Pipar ja Münt. See on aperitiiviks. Eelroa kõrvale pakub Sander pokaali lihtsat, hea ja värske maitsega šampanjat. Toitusid näete ja nende tutvustust kuulete alles siis, kui need on teie ees laual. Koos pearoaga rüüpate head klassikalist Chablis’t. Ning magustoidu paariline on Ice Wine… Transilvaaniast. Kink on mõnikord päris kinky ja magustoidu söömisel olete koos temaga teie ka. Kui söök söödud, siis naudite digestiiviks Tiina Tauraite Sõstart&Suitsu.

Piisavalt julgete vahel, kes tihkavad minna õhtusöögile, kus on küll ette teada, mida jooma hakatakse, aga alles lauas selgub, mida süüakse, loosime välja just niisuguse õhtusöögi kahele.

Osalemiseks:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse. 2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kes võiks olla teine julge. 

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja kolmapäeval 13. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui niisugune soov sünnib.

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi