Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 47
18. november 2019

Möödunud esmaspäeval olid Kultuurikatlas fotokaamera ees enam kui saja restorani esindajad. Neid restorane soovitab külastada White Guide Estonia 2020. Vaadake pildigaleriid ja lugege lühikokkuvõtet, mis hea toiduga Eesti erinevates piirkondades on käesoleval aastal toimunud.

Loe edasi

Maitse Tartut
15. november 2019

Tartu maitsmise alustamiseks teevad hotell London ja restoran Polpo omalt poolt välja ülalkirjeldatud söögi koos jookidega ning ühe öö ööbimise hotelli kaheses toas.

Loe edasi

Maitsenädal 46
12. november 2019

Eile Kultuurikatlas toimunud kärgürituse Ideas / Flavours / Experiences raames kuulutati välja ka need 106 restorani, mida Põhja- ja Baltimaade restoranigiid White Guide soovitab külastada aastal 2020.

Loe edasi

Kokteiliõhtusöök Clayhillsis
4. november 2019

Veel paar aastat tagasi vaadati viltu inimeste peale, kes söögi kõrvale kokteili tellisid. Küllap õige pea on juba ees ootamas ajad, kus millegi muu kui kokteili tellijale hakatakse viltu vaatama. Õlu ja vein on ju valmis, nende jaoks tuleb toidud teha. Kui aga nii söögi kui joogi saab teha otsast peale eesmärgiga, et need omavahel võimalikult hästi klapiksid, siis oleneb kõik juba koka ja baarmani oskustest ning koostöötahtest.

Loe edasi

IFE tuleb!
4. november 2019

  Nüüd läheb lahti! Järgmisel esmaspäeval toimuv kärgüritus Ideas / Flavours / Experiences ähvardab Kultuurikatla lõhki ajada. Loodame, et nii ei juhtu. Üritusel esinevad nimekad väliskülalised näitavad oma oskuseid esmaspäevale eelneval nädalavahetusel Ida-Virumaal, Pärnus, Tartus ja Tallinnas.  Toome välja need üritused, kuhu veel on võimalik pääseda.   Laupäev Ida-Virumaal   Laupäeval pakub Moskva hotelli Metropol […]

Loe edasi