Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsenädal 44
28. October 2019

Algava maitsenädala keskmes on joogid. Ainult kaks nädalat ongi jäänud Eesti Joogifestivalini, mis toimub kärgürituse Ideas / Flavours / Experiences raames Kultuurikatlas 11. novembril. Hakkame valmistuma!

Loe edasi

Maitsenädal 43
21. October 2019

Baojaam sai Balti Jaama Turult tuule tiibadesse ning avas uue koha Tallinna vanalinnas Müürivahe tänavas. See koht ei ole enam kiosk, see on päris restoran, kus bao’d on oluline, aga siiski ainult osa kogu aasiapärasest menüüst. Aasiapärasest sellepärast, et peakokk-omanik Mihkel Rand teeb sealt mandrilt pärit toitusid veidi omal moel.

Loe edasi

Maitsenädal 42
14. October 2019

S. Pellegrino Young Chef võistluse poolfinaal Moskvas   Möödunud nädalal toimus Moskvas S. Pellegrino Young Chef võistluse poolfinaal. Neljandat korda said noored kokad ennast proovile panna ja selle kaudu tagasisidet, missugune on nende tase maailma tasemega võrreldes. Eesti külalislahkussektorile annab see indikatsiooni, mida on tulevikult oodata. Eestit pääses sellel aastal esindama üks kokk – Andrei […]

Loe edasi

Maitsenädal 41
7. October 2019

Veel sellel nädalal saab osta kärgürituse Ideas / Flavours / Experiences pileteid varajase linnu hindadedaega. Järgmisest nädalast kuni ürituseni välja kehtivad juba tavahinnad.

Loe edasi