×

Antonius – Tartu diskreetsus ja kvaliteet

Butiikhotell Antonius on Tartu linnas klass omaette. Ajaloolises hoones pakutakse linna kõige kvaliteetsemat ja diskreetsemat majutust. Seda assisteerib suurepäraselt hotelliga sama nime kandev restoran. Kui ainult süüa restoranis ning mitte ööbida hotellis, võib elamus jääda poolikuks.

Restorani Antonius külaliste kõige olulisem privileeg on osasaamine parimatest kohalikest Lõuna–Eesti toorainetest. Toidud on kõrge klassiga hotelli restorani kohta ootamatult lihtsad. Koka ainus eesmärk tundubki olevat toorainete kvaliteedi esiletoomine ja sellega saab ta suurepäraselt hakkama! Joogivalik on niisama kvaliteetne, kuid pokaaliga pakutavate veinide vähesus soosib suuremaid seltskondi.

Hiljuti tekkis Antoniusele Tartus konkurent uue kõrgeklassilise hotelli ning seal asuva restorani näol. Kõigel sellel, mis on tänapäeval uus, tekib tähelepanueelis ning uued konkurendid kasutasid seda varmalt ära. Kuid Antonius on visa ja sihikindel – uuest intrigeerivast konkurentsisituatsioonist Tartus võidavad kliendid kindlasti!