Lahepere Villa

Liivaranna tee 3 Kloogaranna, Lääne-Harju vald Harjumaa

Meistritase

Kuidas me hindame?
76/34

Lahepere Villa

Liivaranna tee 3 Kloogaranna, Lääne-Harju vald Harjumaa

Meistritase

Kuidas me hindame?
76/34

Väikest reisi vääriv söögikoht

Räägitakse, et hea söögikoha võib avada ükskõik, kus. Hea toidu sõbrad leiavad selle üles ja tulevad kindlasti kohale. Väike vaev ja mõningad ebamugavused annavad külastusele pigem lisaväärtust, kui saavad takistuseks.

Lahepere Villa on just niisugune koht. Ei asu suisa pärapõrgus, aga sellele päris lähedal – Kloogarannas. Aga kui rannamõnude nautija tuleb ideele, et päeva krooniks einestada villas, siis jääb ta ukse taha, sest kohad tuleb siia reserveerida mitu nädalat ette.

Hea toidu sõpru liikumapanev ja järjekorda seadev jõud on kokk Silver Saa. Tema road on legendaarselt maitsvad ja need vahetuvad villa menüüs piisava sagedusega nii, et kõige suurematel huvilistel on siia jälle asja iga paari kuu tagant.

Silveri fine dining tekitab intrigeeriva kontrasti suvemajja sisse seatud restorani kõigiti suvemajaliku miljööga. Kontrasti lisab kodupererahvalik teenindus. Teistmoodi siin ei saakski, sest tegemist on päriselt ka pererestoraniga. Aga need kontrastid teevadki Lahepere Villast teistest eristuva söögikoha, kuhu on alati huvitav tulla.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: