Klubi

Õllenaut ja The Seafood Bar on revolutsionäärid

11. Juuli 2017

Väikeõllepruulimise plahvatuslikku arengut Eestis kutsutakse revolutsiooniks. Kui nii, siis on Õllenaut üks Eesti esirevolutsionääre. Intrigeerivate nimedega õllesid pruulivad nad ühel kindlal eesmärgil – maitse pärast.

Uusi maitseid on Eesti üks esimesi väikepruulijaid jõudnud turule tuua päris palju ning nüüd luuakse nende seas rohkem korda ja süsteemi. Revolutsioon on ju toimunud, edasi jätkub igapäevane elu. Enam ei ole vaja rohkem maitseid, vaid hoopis niisuguseid maitseid, mis jäävad kauaks meelde.

Õllenaudi õlled on pruulija nimele vastavad – neid pruulitakse nautimiseks. 

The Seafood Bar on sellel suvel avatud uus söögikoht. Milles nende revolutsioon seisneb? Kui vaatame ajalikku, siis eestlased on lihasööja rahvas. Pisut täpsemalt – sealihasööja. Muud kombed ja harjumused juurduvad vaevaliselt.

Eriti hästi näitab seda kalarestoranide käekäik. Neid muudkui avatakse ja avatakse. Iga järgmine tundub eelmistest huvitavam ning omapärasem, aga… Pikka eluiga ei ole antud seni veel mitte ühelegi nendest.

Ehk läheb The Seafood Baril õnneks. Sama omaniku liharestoran samal tänaval on igatahes kestnud kaua ning annab lootust, et kalasöömine Tallinnas kui merelinnas soiku ei jää. 

Veel

Kõige paremini süüa saab Truutal!

Seda meest mäletate? Kõigepealt pani Margo Paluoja köögikunst inimesed sõitma Viljandisse Fellinisse pelgalt hea toidu pärast. Siis sai Parrot MiniBarist Eesti üks kõige erilisemaid restorane kohe, kui Margo sealses köögis toimetama hakkas. Tema oma restoran Yakitori oli juba ulmeliselt hea, ainult Eesti ajaarvamisest pikalt...
Loe edasi

Lee (ajutiselt) uus tegu ja nägu

Lõpuks ometi hakkab uimane aeg Eesti restoranimaastikul otsa saama. Uusi ja uuenevaid restorane tuleb riburada. Kõige uuem uus on aga see, et üks restoran võib väga vabalt muutuda sootuks teistsuguseks vaid mõneks üksikuks päevaks. Mis seal salata, Lee on väga hea restoran. Ikka on...
Loe edasi

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi