Klubi

Muddis Õllevabrik ja Burger & Ribi. Lemmikuteks loodud

11. Juuli 2017

Muddis Õllevabrik on kõigest tubli aasta vana, kuid paistab juba väikeõlletootjate seas silma erilise sihikindlusega. Nemad pruulivad õlut toidu kõrvale. Punkt. Seepärast on Muddise erinevate õllede loetelu teistest oluliselt lühem ja ka neile senikuulmatute nimede andmisega ei üritata silma paista.

Muddise õllemeister on hariduse ja kogemustega kokk. Ta on teinud süüa mitmel pool maailmas ja otsinud oma toidu kõrvale sobivaid õllesid, kuni neid lõpuks ise pruulima asus. Moe õlledest said kiiresti mitmete söögikohtade lemmikud. Üks nende õllede erilise ja puhta maitse põhjus seisneb kindlasti Pandivere veekaitseala karstivee kasutamises. 

Burgerid on uuema aja Eesti rahvustoit. Raske on leida söögikohta, kus burgerit menüüs ei ole. Eesti kõige parema burgeri väljakuulutamine oleks võimatu missioon, sest mitte keegi ei jaksa nii palju burgereid süüa ning neid omavahel võrrelda kui sellisel juhul tegema peaks.

Burger & Ribi suverestoran asub kohe Viru tänava alguses kõige esimese söögikohana teel Viru väljakult vanalinna. Heade burgerite valmistamise saladusi on põhirestoranis Raekoja platsil harjutatud piisavalt pikalt, et nende valmistamine õnnestuks mistahes ajal mistahes kohas.

Ja kui üldse burgeri järele ei isuta, võib proovida veel ribisid, kanatiibu või salateid. Portsjonid on nii suured, et ühest toidust saab kindlasti kõhu täis. 

Veel

Oktoobri valitud maitsed

Ei ole paremat aega kodunt väljas söömiseks, kui oktoober. Restoranid on just valmis saanud sügise menüüd. Ja võistlevad nendega tähelepanu võitmiseks. Kes on enda kätte saanud kõige paremad sügisannid, kes on nendest teinud kõige maitserikkamad road. Eesti Maitsed on kõike uut usinasti mekkimas käinud. Ja...
Loe edasi

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi