Klubi

Maitsev september. Esimene nädal

31. August 2020

 

Suvi on möödas ja kauakardetud kurjakuulutav aeg restoranide jaoks algab nüüd. Käigem siis ikka võimalustele vastavalt kodunt väljas söömas ja ärgem jätkem oma lemmiktoidukohti virelema.

Selle nädala kõige maitsvamad palad leiate siit:

 

Smak

 

Nädala soovitus – restoran Smak. Tallinnas Kochi aitades asuv restoran sai just maha uue merelise menüüga. Mereandide kõrval on menüüs oluline roll struudlitel. Ootuspärane saab siin kokku ootamatuga. Nii väidab White Guide oma uues restoranisoovituses.

 

Saaremaa toidufestival

 

Mis siis, et suvi on läbi. Saaremaale on põhjust sõita igal aastaajal ja iga ilmaga. Septembri alguses veel eriti, sest siis toimub Saaremaa Toidufestival. Programm on väga mitmeksine. Veendu ise SIIN.

 

Vähipidu Rivieras

 

Teadmiseks neile, kes vähkidega maiustada veel ei ole jõudnud või ikka veel küll ei ole saanud. Kolmapäeval on Riviera Palais Barasserie’s vähipidu.

 

Georg Ots 100 õhtusöök ja kontsert

 

Soolasiig puskari-vaarikakastmes, veinis hautatud veise küljeliha ja jõhvikakissell. Niisugune on restorani Estonia intrigeeriv menüü Georg Otsa 100. sünniaastapäeva tähistamiseks.

 

Tallinn Coffee Festival 2020

 

Eriti hästi pääsevad maitsed mõjule koos kohvifestivalile järgneva kontserdi vaatamisega.

 

Gurmeeturgude nädalalõpp


Nii see on. Laupäevane Tallinna gurmeeturg toimub, teadagi, Kadriorus NOPi hoovis.

Haapsalu gurmeeturg laotab ennast laiali vanalinnas.

Pühapäeval aga on järg Põhjala tehase turupäeva käes.

Veel

Oktoobri valitud maitsed

Ei ole paremat aega kodunt väljas söömiseks, kui oktoober. Restoranid on just valmis saanud sügise menüüd. Ja võistlevad nendega tähelepanu võitmiseks. Kes on enda kätte saanud kõige paremad sügisannid, kes on nendest teinud kõige maitserikkamad road. Eesti Maitsed on kõike uut usinasti mekkimas käinud. Ja...
Loe edasi

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi