Klubi

Maitsev september. Esimene nädal

31. August 2020

 

Suvi on möödas ja kauakardetud kurjakuulutav aeg restoranide jaoks algab nüüd. Käigem siis ikka võimalustele vastavalt kodunt väljas söömas ja ärgem jätkem oma lemmiktoidukohti virelema.

Selle nädala kõige maitsvamad palad leiate siit:

 

Smak

 

Nädala soovitus – restoran Smak. Tallinnas Kochi aitades asuv restoran sai just maha uue merelise menüüga. Mereandide kõrval on menüüs oluline roll struudlitel. Ootuspärane saab siin kokku ootamatuga. Nii väidab White Guide oma uues restoranisoovituses.

 

Saaremaa toidufestival

 

Mis siis, et suvi on läbi. Saaremaale on põhjust sõita igal aastaajal ja iga ilmaga. Septembri alguses veel eriti, sest siis toimub Saaremaa Toidufestival. Programm on väga mitmeksine. Veendu ise SIIN.

 

Vähipidu Rivieras

 

Teadmiseks neile, kes vähkidega maiustada veel ei ole jõudnud või ikka veel küll ei ole saanud. Kolmapäeval on Riviera Palais Barasserie’s vähipidu.

 

Georg Ots 100 õhtusöök ja kontsert

 

Soolasiig puskari-vaarikakastmes, veinis hautatud veise küljeliha ja jõhvikakissell. Niisugune on restorani Estonia intrigeeriv menüü Georg Otsa 100. sünniaastapäeva tähistamiseks.

 

Tallinn Coffee Festival 2020

 

Eriti hästi pääsevad maitsed mõjule koos kohvifestivalile järgneva kontserdi vaatamisega.

 

Gurmeeturgude nädalalõpp


Nii see on. Laupäevane Tallinna gurmeeturg toimub, teadagi, Kadriorus NOPi hoovis.

Haapsalu gurmeeturg laotab ennast laiali vanalinnas.

Pühapäeval aga on järg Põhjala tehase turupäeva käes.

Veel

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi

Maitseküllane puhkus Eestis

Falstaff soovitab 10 hoolikalt valitud hotelli Eestis, kuhu minna maitseküllasele ja puhkusele kohe praegu, sest kevadeti  pakub Eesti külalislahkus kõige paremat hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata nende pakkumisi siin. Seni ei ole märtsi- ja aprillikuud peetud heaks Eesti külastamise ajaks. Need kuud tähistavad talvenuest...
Loe edasi