Klubi

Maitsev september. Esimene nädal

31. August 2020

 

Suvi on möödas ja kauakardetud kurjakuulutav aeg restoranide jaoks algab nüüd. Käigem siis ikka võimalustele vastavalt kodunt väljas söömas ja ärgem jätkem oma lemmiktoidukohti virelema.

Selle nädala kõige maitsvamad palad leiate siit:

 

Smak

 

Nädala soovitus – restoran Smak. Tallinnas Kochi aitades asuv restoran sai just maha uue merelise menüüga. Mereandide kõrval on menüüs oluline roll struudlitel. Ootuspärane saab siin kokku ootamatuga. Nii väidab White Guide oma uues restoranisoovituses.

 

Saaremaa toidufestival

 

Mis siis, et suvi on läbi. Saaremaale on põhjust sõita igal aastaajal ja iga ilmaga. Septembri alguses veel eriti, sest siis toimub Saaremaa Toidufestival. Programm on väga mitmeksine. Veendu ise SIIN.

 

Vähipidu Rivieras

 

Teadmiseks neile, kes vähkidega maiustada veel ei ole jõudnud või ikka veel küll ei ole saanud. Kolmapäeval on Riviera Palais Barasserie’s vähipidu.

 

Georg Ots 100 õhtusöök ja kontsert

 

Soolasiig puskari-vaarikakastmes, veinis hautatud veise küljeliha ja jõhvikakissell. Niisugune on restorani Estonia intrigeeriv menüü Georg Otsa 100. sünniaastapäeva tähistamiseks.

 

Tallinn Coffee Festival 2020

 

Eriti hästi pääsevad maitsed mõjule koos kohvifestivalile järgneva kontserdi vaatamisega.

 

Gurmeeturgude nädalalõpp


Nii see on. Laupäevane Tallinna gurmeeturg toimub, teadagi, Kadriorus NOPi hoovis.

Haapsalu gurmeeturg laotab ennast laiali vanalinnas.

Pühapäeval aga on järg Põhjala tehase turupäeva käes.

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi