Klubi

Maitsev november. Esimene nädal

2. November 2020

Erinevaid restoraninädalaid annab juba kokku lugeda. Kui need ühtlasemalt jaotuksid, saaks terve sügise kusagil odavalt hästi süüa. 

Restoraninädalad Tallinnas, Pärnus ja Lõuna- Eestis 

 

 

Pühapäeval algas “see ainus õige” ehk kõige esimene restoraninädalate seas – Tallinna oma. Ja kestab laupäevani välja.

Neljapäeval algab “Metsast taldrikule” Lõuna-Eestis ja laupäeval Pärnu restoranide nädal.

 

Andrei Lesment ja tema kolm restorani

 

 

Andrei Lesment oli tegija Londonis ja on nüüd Tallinnas. Aga varsti juba mitmel pool Eestis. Ajal, mil teised lõpetamise mõtteid mõlgutavad, laieneb tema hoogsalt. Ja ei ole kade. Jagab eduretsepti kõigile soovijatele.

Kõige parem aeg Horisondi külastamiseks

 

 

Swissoteli kõige kõrgemal korrusel, restoranist Horisont avanevate maagiliste vaadete nautimiseks on praegu kõige parem aeg. Restoran on avatud ka päeval ja pakub siis lihtsamat toitu. Õhtuti aga endiselt fine dining’ut. Vaata siit.

 

Eesti oma veinimeistri õhtusöök

 

 

Niisugune pealkiri käis meie uudiskirjast läbi ka möödunud nädalal. Ainult siis oli tegemist Nudisti õhtusöögiga. Sellel reedel on aga Murimäe õhtusöök Tartu restoranis Polpo. Eesti väiketootjate joogid on avastamist väärt!

Kolm head ideed

 

Eesti oma Wagyu veise liha saab maitsta sellel reedel ja laupäeval Tsunftis või siis jälle umbes nelja aasta pärast. 

Laupäeval toimub Tchaikovskys Symphony of Provence.

Kui soovite maitsta Black Food Festivali kõige paremaid palasid, siis tuleb tegutseda varakult. Blackout Dinnerile Fotografiskas pileteid kindlasti kauaks ei jätku.

 

Veel

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi

Maitseküllane puhkus Eestis

Falstaff soovitab 10 hoolikalt valitud hotelli Eestis, kuhu minna maitseküllasele ja puhkusele kohe praegu, sest kevadeti  pakub Eesti külalislahkus kõige paremat hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata nende pakkumisi siin. Seni ei ole märtsi- ja aprillikuud peetud heaks Eesti külastamise ajaks. Need kuud tähistavad talvenuest...
Loe edasi