Klubi

Maitsenädal 17.-24. juuni

17. Juuni 2019

Sesoon Kalamajas ja kodus

Sesoon eristub Eesti restode seas suurepärase hinna- ja kvaliteedisuhte poolest. Aga hea toidu nautimine on väga isiklik kogemus ning söömine omaette või väikese seltskonnaga on hoopis midagi muud, kui seesama kogemus suure inimhulga keskel. Lühidalt: Sesooni toit oli liiga hea nende senise suure söögisaali jaoks.

Aga nüüd on iluviga parandatud. Sesoon kolis Kalamajas uude kohta ja muutus väikeseks mõnusaks restoks suure kulinaarialetiga. Nüüd ei ole Sesooni toitudest täie naudingu saamiseks enam mingeid takistusi ja nende kõige paremaid palasid saab osta kaasa koduseks sööminguks!

Esimene menüü uues kohas koosneb resto varasematest toitudest pisut kohendatud kujul. Kindlasti tuleb proovida nende kokteile. Külm peedi-keefirisupp ja vürtsikas forellifilee on toidud, mille pärast tasub kohale tulla Eesti teisest otsast. Portsjonid on endiselt väga suured ja maitsed vastupandamatud.

Sesoon

Kotzebue 18, Tallinn

Telefon: +372 58 665 558

Fellin jälle avatud!

Paljude kurvastuseks uksed sulgenud Fellin tegi need uuesti lahti. Vähemalt suve lõpuni! Nüüd on Viljandi kindlasti selle suve sihtkoht. Mõelge – söögid Fellinis, Harmoonias ja Ormissonis, ööbimine Viljandi Park Hotellis… Maitsev ja mugav kogemus!

 

 

Selle nädala kõige paremaid maitseid pakuvad:

…Neljapäeval Noya oma Dinner Clubis, kus teist korda pakutakse seitset rooga seitsme erineva šampanjaga 70 euro eest.

…Neljapäeval l’Aventure. Seal otsitakse ja leitakse vastus küsimusele: “Kui hästi sobib šampanja lihaga?”

…Reedel Tartu restoran Joyce. Nemad tähistavad suve algust terrassipeoga.

…Laupäeval jõuab Moet&Chandoni Grand Day Wiccasse. Proovisime eelmisel nädalal Mon Repos’es ära 2012. aastakäigu Moet, mis erineb kõigist senistest aastakäigušampanjadest oluliselt. Soovitame tungivalt!

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi