Klubi

Maitsenädal 17.-24. juuni

17. Juuni 2019

Sesoon Kalamajas ja kodus

Sesoon eristub Eesti restode seas suurepärase hinna- ja kvaliteedisuhte poolest. Aga hea toidu nautimine on väga isiklik kogemus ning söömine omaette või väikese seltskonnaga on hoopis midagi muud, kui seesama kogemus suure inimhulga keskel. Lühidalt: Sesooni toit oli liiga hea nende senise suure söögisaali jaoks.

Aga nüüd on iluviga parandatud. Sesoon kolis Kalamajas uude kohta ja muutus väikeseks mõnusaks restoks suure kulinaarialetiga. Nüüd ei ole Sesooni toitudest täie naudingu saamiseks enam mingeid takistusi ja nende kõige paremaid palasid saab osta kaasa koduseks sööminguks!

Esimene menüü uues kohas koosneb resto varasematest toitudest pisut kohendatud kujul. Kindlasti tuleb proovida nende kokteile. Külm peedi-keefirisupp ja vürtsikas forellifilee on toidud, mille pärast tasub kohale tulla Eesti teisest otsast. Portsjonid on endiselt väga suured ja maitsed vastupandamatud.

Sesoon

Kotzebue 18, Tallinn

Telefon: +372 58 665 558

Fellin jälle avatud!

Paljude kurvastuseks uksed sulgenud Fellin tegi need uuesti lahti. Vähemalt suve lõpuni! Nüüd on Viljandi kindlasti selle suve sihtkoht. Mõelge – söögid Fellinis, Harmoonias ja Ormissonis, ööbimine Viljandi Park Hotellis… Maitsev ja mugav kogemus!

 

 

Selle nädala kõige paremaid maitseid pakuvad:

…Neljapäeval Noya oma Dinner Clubis, kus teist korda pakutakse seitset rooga seitsme erineva šampanjaga 70 euro eest.

…Neljapäeval l’Aventure. Seal otsitakse ja leitakse vastus küsimusele: “Kui hästi sobib šampanja lihaga?”

…Reedel Tartu restoran Joyce. Nemad tähistavad suve algust terrassipeoga.

…Laupäeval jõuab Moet&Chandoni Grand Day Wiccasse. Proovisime eelmisel nädalal Mon Repos’es ära 2012. aastakäigu Moet, mis erineb kõigist senistest aastakäigušampanjadest oluliselt. Soovitame tungivalt!

Veel

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi

Maitseküllane puhkus Eestis

Falstaff soovitab 10 hoolikalt valitud hotelli Eestis, kuhu minna maitseküllasele ja puhkusele kohe praegu, sest kevadeti  pakub Eesti külalislahkus kõige paremat hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata nende pakkumisi siin. Seni ei ole märtsi- ja aprillikuud peetud heaks Eesti külastamise ajaks. Need kuud tähistavad talvenuest...
Loe edasi