Klubi

IFE tuleb!

4. November 2019

 

Nüüd läheb lahti! Järgmisel esmaspäeval toimuv kärgüritus Ideas / Flavours / Experiences ähvardab Kultuurikatla lõhki ajada. Loodame, et nii ei juhtu. Üritusel esinevad nimekad väliskülalised näitavad oma oskuseid esmaspäevale eelneval nädalavahetusel Ida-Virumaal, Pärnus, Tartus ja Tallinnas. 

Toome välja need üritused, kuhu veel on võimalik pääseda.

 

Laupäev Ida-Virumaal

 

Laupäeval pakub Moskva hotelli Metropol peakokk Andrei Šmakov gurmeelõunasööki “Maa all ja maa peal” Kaevandusmuuseumis.

Õhtupoolikul on Miminos külas Gruusia veinimaja Pheasant’s Tears legendaarne ameeriklasest veinimeister John Wurdeman. Tema veinide ja Mimino suupistetega veedetakse Miminos gruusiapärane pärastlõuna.

Laupäeva õhtul võõrustab Tulivee restoran IFE külalisi ja mõned soovijad mahuvad veel lauda.

 

Laupäev Tallinnas

 

Restoranil Koma on külas Kopenhaageni restoran Barr. Toimub Eesti-Taani õllede maavõistlus, kus kumbki restoran toetab oma maa õllesid oma maa toiduga.

 

Pühapäev Tallinnas

 

Pühapäeva õhtupoolikul on John Wurdeman juba Tallinnas Jahu restos. Koos Viinis toimuva naturaalveinide salongi korraldaja Marko Kovaciga pakuvad nad Jahu toitude kõrvale maitsmiseks erilisi naturaalseid veine.

Päris õhtul, siis, kui väljas pime, pakutakse valgust ja soojust Fire Dinneriga restoranis NOA. Külas on Rootsi “tulekuningad” restoranist Ekstedt. “Avatulel valmistatud toidust paremat ei ole,” tahetakse selle õhtusöögiga öelda.

 

Wolt toob IFE üritusel osalejatele toidu tasuta kohale

 

Seekordsele IFE üritusele Kultuurikatlas on tulemas oluliselt rohkem inimesi, kui oli eelmisel aastal. Programm on tihe ja ühist organiseeritud lõunapausi ei toimu. Kuid Wolt toob toidu IFE külastajatele Kultuurikatlasse kohale soovitud ajal ja tasuta. 

Kui sa veel ei tea, mida südalinna või Kalamaja laiast restoranidevalikust proovida tahaksid, siis ava äpp – sealt leiad inspiratsiooni! Tasuta kohalevedu aktiveerub Katlas kohapeal tehtud tellimustele 11.11 alates 11:00. 

Kui teed Wolt äpiga IFE-l kohapeal Baojaamast või Korstnast takeaway-ettetellimuse, siis jääb järjekorras ootamine ära! Wolt loosib kõigi nende vahel, kes üritusel järjekorravabalt aega säästavad, päeva lõpus 100€ krediiti. Mõlemad restoranid alustavad kell 11:00.

Veel

Oktoobri valitud maitsed

Ei ole paremat aega kodunt väljas söömiseks, kui oktoober. Restoranid on just valmis saanud sügise menüüd. Ja võistlevad nendega tähelepanu võitmiseks. Kes on enda kätte saanud kõige paremad sügisannid, kes on nendest teinud kõige maitserikkamad road. Eesti Maitsed on kõike uut usinasti mekkimas käinud. Ja...
Loe edasi

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi