Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsev september. Esimene nädal
31. August 2020

Suvi on möödas ja kauakardetud kurjakuulutav aeg restoranide jaoks algab nüüd. Käigem siis ikka võimalustele vastavalt kodunt väljas söömas ja ärgem jätkem oma lemmiktoidukohti virelema.

Loe edasi

Maitsev august. Neljas nädal
24. August 2020

Võtame viimast! Selle nädalaga saab suvi läbi. Aiast ja kasvuhoonest saab värsket kraami toidutegemiseks veel pikalt. Aga õues süüa ehk veel mõned harvad korrad. Hakkame siis harjutama õuest tuppa kolimist.

Loe edasi

Maitsev august. Kolmas nädal
17. August 2020

Suve lõpp on lähedal. Aga missugusena seda mäletam jääme? Päikesepaistelisena? Küllap. Kuid kindlasti heamaitselisena. Ainuüksi selle nädalaga võib saada niisugused maitsed suhu, mis püsivad seal kaua.

Loe edasi

Maitsev august. Teine nädal
10. August 2020

Suve alguses ei saanud vedama. Nüüd ei saa pidama. Alanud nädalal on nii palju huvitavaid söögi- ja joogiüritusi, et ka kõige parema tahtmise korral ei pääse igale poole, kuhu hing ihkab. Tuleb raskete otsuste nädal.

Loe edasi

Maitsev august. Esimene nädal
3. August 2020

  Eesti Maitsete paraad jätkub Koguval   Koguva küla Muhu saarel on piltilus. Ja kõigil on võimalik selle pildi sisse minna. Ööbida Bottengarni hotelli veevillas, hotellis endas või hoopis taluaidas. Süüa kala noodakuuris või saada osa sellest, missuguseid toitusid Koguva inspireerib valmistama. Augustikuu esimesel reedel on Bottengarnis varem Puri restoranist, nüüd jõudsalt arenevast Jpunzist tuntud […]

Loe edasi