Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Maitsereis Itaalias 3. Sügis saabub punaveiniga
30. August 2019

Restorani iO maitsetereis Itaalias on jõudnud lõpuossa. Restorani juhataja Karina Tsõbulenko on välja valinud kolm punaveini kolmest Itaalia erinevast piirkonnast. Need ootavad nüüd maitsmist koos sobivate toitudega.

Loe edasi

Maitsenädal 35
26. August 2019

Pange kalendrisse kuupäev kirja – 11. novembril toimub Tallinnas Kultuurikatlas selle aasta Ideas / Flavours / Experiences. 12 tundi kestev külalislahkussektori mammutsündmus, kus saab näha ja kuulda kõige paremaid kogemusi piiri tagant, võistelda jookide tundmises ja segamises, maitsta kõiki olulisi Eesti jooke ja lõpetuseks teada, missuguseid restorane Eestis soovitab White Guide 2020.

Loe edasi

Maitsenädal 34
19. August 2019

Üha rohkem räägitakse, et hea toit ja suurepärased restoranid on see, mis toob Eestisse aina enam väliskülalisi. Et toidu ning restoranide olulisus Eestisse ligitõmbamisel kasvab veel ja veel. Pariis on ilmselt Euroopa kõige tuntum hea toidu ning elunautimise kants. Kuidas tunduvad Tallinna restoranikogemused võrdluses Pariisi omadega?

Loe edasi

Eestit esindab S.Pellegrino Young Chef võistlusel Andrei Kostin
15. August 2019

S.Pellegrino võistlus on andnud tuule tiibadesse juba päris mitmele praegusele tublile tegijale. Esimeses voorus võivad osaleda kõik soovijad, kellel vanust mitte enam, kui 30 aastat. Maailma tippkokkadest žürii valib välja need, kes pääsevad oma regiooni poolfinaali.

Loe edasi

Maitsenädal 33
11. August 2019

Kas teate, et reede on rahvusvaheline rummipäev? Või seda, et august on kohvikupäevade kuu? Seda ja palju muud seekordses maitsenädalas.

Loe edasi

Maitsenädal 32
5. August 2019

Tallinki senisele ainsale maapealsele restoranile (mis ei asu hotellis) lisaks avas uksed veel teinegi. Esimene – Nok Nok – on kõrge kvaliteediga Tai toidu restoran. Teine – Flavore – pakub sama kvaliteediga Itaalia toitu.

Loe edasi