Klubi

SALT ONLINE

26. Märts 2020

 

Salt on imeline restoran, kas pole? Elamus saab alguse kohe uksest sisse astudes, kui perenaine Tiina vastu tõttab. Ja ei lõppe isegi siis, kui oled juba kodus tagasi, sest maitse kestab suus edasi ja tore suhtlus resto personaliga püsib meeles.

Suhtlus on SALTi söökide ja jookide maitsevõimendaja. Kui e-ained toidupakil peletavad, siis e-suhtlemine on see, mis karantiinipäevadel paratamatult pärissuhtlemist asendab. Kes muu, kui SALT, võtab selle restoranidest esimesena kasutusele.

Söögi ja joogi poolest sai kõige paremad SALTi maitsed suhu SALT Journey – nende maitsmismenüü – tellija. Selle kõige uuem versioon sai just valmis ja on igati kojukandekõlblik. Koosneb neljast külmast roast, hind ühele inimesele kokku 39 eurot. Kõrvale saad valida pudeli cavat (21 eurot) või šampanjat (39 eurot), mis sobibvad kõigi roogadega,  või kaks pudelit veini (39 eurot).

Telli SALT Journey at Your Home koju. NB! Pühapäeval ja esmaspäeval puhkab ka virtuaalne SALT. Nendeks päevadeks tellimust esitada ei saa.

Kata laud, ava veinid ja arvuti. Tiina tutvustab sööke ja jooke just nagu restoranis! See ei ole kutse mitte peakoka lauda vaid otse peakoka kööki.

 

 

Saada maitsev tervitus oma headele sõpradele või tuttavatele. Tervitus on  SALT Journey @ Your Home menüü kahele koos pudeli cavaga. Kelle tervituse SALT sõpradele koju kätte toimetab, selle otsustab loos. Kui soovid osaleda siis:

2.  Hakka jälgima Eesti Maitsete tegemisi Instagramis ja tag’i kommentaariumis oma sõber, keda soovid tervitada.

View this post on Instagram

 

A post shared by FlavoursofEstonia (@flavoursofestonia) on

3. Võiduvõimaluste suurendamiseks tagi’i seesama sõber ka Eesti Maitsete Facebook’i kommentaariumis.

Random.org poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja teisipäeval 7. aprillil. Head loosiõnne!

Veel

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi

Maitseküllane puhkus Eestis

Falstaff soovitab 10 hoolikalt valitud hotelli Eestis, kuhu minna maitseküllasele ja puhkusele kohe praegu, sest kevadeti  pakub Eesti külalislahkus kõige paremat hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata nende pakkumisi siin. Seni ei ole märtsi- ja aprillikuud peetud heaks Eesti külastamise ajaks. Need kuud tähistavad talvenuest...
Loe edasi