Klubi

SALT ONLINE

26. Märts 2020

 

Salt on imeline restoran, kas pole? Elamus saab alguse kohe uksest sisse astudes, kui perenaine Tiina vastu tõttab. Ja ei lõppe isegi siis, kui oled juba kodus tagasi, sest maitse kestab suus edasi ja tore suhtlus resto personaliga püsib meeles.

Suhtlus on SALTi söökide ja jookide maitsevõimendaja. Kui e-ained toidupakil peletavad, siis e-suhtlemine on see, mis karantiinipäevadel paratamatult pärissuhtlemist asendab. Kes muu, kui SALT, võtab selle restoranidest esimesena kasutusele.

Söögi ja joogi poolest sai kõige paremad SALTi maitsed suhu SALT Journey – nende maitsmismenüü – tellija. Selle kõige uuem versioon sai just valmis ja on igati kojukandekõlblik. Koosneb neljast külmast roast, hind ühele inimesele kokku 39 eurot. Kõrvale saad valida pudeli cavat (21 eurot) või šampanjat (39 eurot), mis sobibvad kõigi roogadega,  või kaks pudelit veini (39 eurot).

Telli SALT Journey at Your Home koju. NB! Pühapäeval ja esmaspäeval puhkab ka virtuaalne SALT. Nendeks päevadeks tellimust esitada ei saa.

Kata laud, ava veinid ja arvuti. Tiina tutvustab sööke ja jooke just nagu restoranis! See ei ole kutse mitte peakoka lauda vaid otse peakoka kööki.

 

 

Saada maitsev tervitus oma headele sõpradele või tuttavatele. Tervitus on  SALT Journey @ Your Home menüü kahele koos pudeli cavaga. Kelle tervituse SALT sõpradele koju kätte toimetab, selle otsustab loos. Kui soovid osaleda siis:

2.  Hakka jälgima Eesti Maitsete tegemisi Instagramis ja tag’i kommentaariumis oma sõber, keda soovid tervitada.

View this post on Instagram

 

A post shared by FlavoursofEstonia (@flavoursofestonia) on

3. Võiduvõimaluste suurendamiseks tagi’i seesama sõber ka Eesti Maitsete Facebook’i kommentaariumis.

Random.org poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja teisipäeval 7. aprillil. Head loosiõnne!

Veel

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi