Klubi

SALT ONLINE

26. Märts 2020

 

Salt on imeline restoran, kas pole? Elamus saab alguse kohe uksest sisse astudes, kui perenaine Tiina vastu tõttab. Ja ei lõppe isegi siis, kui oled juba kodus tagasi, sest maitse kestab suus edasi ja tore suhtlus resto personaliga püsib meeles.

Suhtlus on SALTi söökide ja jookide maitsevõimendaja. Kui e-ained toidupakil peletavad, siis e-suhtlemine on see, mis karantiinipäevadel paratamatult pärissuhtlemist asendab. Kes muu, kui SALT, võtab selle restoranidest esimesena kasutusele.

Söögi ja joogi poolest sai kõige paremad SALTi maitsed suhu SALT Journey – nende maitsmismenüü – tellija. Selle kõige uuem versioon sai just valmis ja on igati kojukandekõlblik. Koosneb neljast külmast roast, hind ühele inimesele kokku 39 eurot. Kõrvale saad valida pudeli cavat (21 eurot) või šampanjat (39 eurot), mis sobibvad kõigi roogadega,  või kaks pudelit veini (39 eurot).

Telli SALT Journey at Your Home koju. NB! Pühapäeval ja esmaspäeval puhkab ka virtuaalne SALT. Nendeks päevadeks tellimust esitada ei saa.

Kata laud, ava veinid ja arvuti. Tiina tutvustab sööke ja jooke just nagu restoranis! See ei ole kutse mitte peakoka lauda vaid otse peakoka kööki.

 

 

Saada maitsev tervitus oma headele sõpradele või tuttavatele. Tervitus on  SALT Journey @ Your Home menüü kahele koos pudeli cavaga. Kelle tervituse SALT sõpradele koju kätte toimetab, selle otsustab loos. Kui soovid osaleda siis:

2.  Hakka jälgima Eesti Maitsete tegemisi Instagramis ja tag’i kommentaariumis oma sõber, keda soovid tervitada.

View this post on Instagram

 

A post shared by FlavoursofEstonia (@flavoursofestonia) on

3. Võiduvõimaluste suurendamiseks tagi’i seesama sõber ka Eesti Maitsete Facebook’i kommentaariumis.

Random.org poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja teisipäeval 7. aprillil. Head loosiõnne!

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi