Klubi

SALT ONLINE

26. Märts 2020

 

Salt on imeline restoran, kas pole? Elamus saab alguse kohe uksest sisse astudes, kui perenaine Tiina vastu tõttab. Ja ei lõppe isegi siis, kui oled juba kodus tagasi, sest maitse kestab suus edasi ja tore suhtlus resto personaliga püsib meeles.

Suhtlus on SALTi söökide ja jookide maitsevõimendaja. Kui e-ained toidupakil peletavad, siis e-suhtlemine on see, mis karantiinipäevadel paratamatult pärissuhtlemist asendab. Kes muu, kui SALT, võtab selle restoranidest esimesena kasutusele.

Söögi ja joogi poolest sai kõige paremad SALTi maitsed suhu SALT Journey – nende maitsmismenüü – tellija. Selle kõige uuem versioon sai just valmis ja on igati kojukandekõlblik. Koosneb neljast külmast roast, hind ühele inimesele kokku 39 eurot. Kõrvale saad valida pudeli cavat (21 eurot) või šampanjat (39 eurot), mis sobibvad kõigi roogadega,  või kaks pudelit veini (39 eurot).

Telli SALT Journey at Your Home koju. NB! Pühapäeval ja esmaspäeval puhkab ka virtuaalne SALT. Nendeks päevadeks tellimust esitada ei saa.

Kata laud, ava veinid ja arvuti. Tiina tutvustab sööke ja jooke just nagu restoranis! See ei ole kutse mitte peakoka lauda vaid otse peakoka kööki.

 

 

Saada maitsev tervitus oma headele sõpradele või tuttavatele. Tervitus on  SALT Journey @ Your Home menüü kahele koos pudeli cavaga. Kelle tervituse SALT sõpradele koju kätte toimetab, selle otsustab loos. Kui soovid osaleda siis:

2.  Hakka jälgima Eesti Maitsete tegemisi Instagramis ja tag’i kommentaariumis oma sõber, keda soovid tervitada.

View this post on Instagram

 

A post shared by FlavoursofEstonia (@flavoursofestonia) on

3. Võiduvõimaluste suurendamiseks tagi’i seesama sõber ka Eesti Maitsete Facebook’i kommentaariumis.

Random.org poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja teisipäeval 7. aprillil. Head loosiõnne!

Veel

Selle suve kõige olulisemad söögid.

Suvemaitsete õhtusöök Maidlas Möödunud nädalal tegi Michelin Guide teatavaks, missuguseid restorane Eestis soovitavad nad sellel aastal. Kuue uustulnuka seas, keda eelmise aasta nimekirjas ei olnud, hakkas eriti eredalt silma Maidla Resorti restoran Soo. Neile omistatud “roheline täht” tähendab tunnustust jätkusuutliku tegevuse eest. Peakokk...
Loe edasi

Pädaste. Teekond rohelisest sparglist valge sparglini.

Järgmiste tunnustuste ootuses. Michelini restoranigiidi teise aastakäigu soovitused Eestis on nüüd välja kuulutatud ja esimesed emotsioonid ära settinud. Mida öelda? Esimese aasta suuremate vigade parandamisega sai giid teisel aastal hakkama. Üks vigadest oli näiteks see, et omavahel ühendatud Saare- ja Muhumaale esimesel aastal...
Loe edasi

Vanalinna varjus olnud saladust avastama!

Tallinna vanalinnas on kolm väga erilist hoovi, kuhu soovi korral pääseb igaüks. Kaks nendest on rohkem ja kolmas vähem tuntud. Nüüd on aeg selle kolmandaga paremini tuttavaks saada. Tegemist on hotelli Schlössle hooviga. Ei, see ei ole mõeldud ainult hotelli külalistele. Ei, see ei...
Loe edasi