Klubi

Maitsenädal 27

1. Juuli 2019

Tahad saada Tai köögi ässaks?

 

 

Restoranil Nok Nok on uus peakokk – Khampan Pukdangpan! Kokamaailma tulest ja veest läbi käinud mees. Vaadake tema toitusid ja rohkem öelda ei olegi tarvis. Tahaksite osata teha midagi samasugust?

Laupäeval, 6. juulil, kell 13 toimub Nok Nokis Tai köögi kiirkursus. Saate tutvuda uue koka valdustega ning temaga koos valmistada ühe söögi. Talay deud on vokiroog krevettidest, rannakarpidest, kalmaarist, kalast ja sidrunheinast, millele kordumatu maitse annab kalganirohi. Serveeritakse tom yum-kastmega.

Teete kokaga koos roa valmis ja sööte ära. Kui saate hästi hakkama, siis on edaspidi võimalik juba põhjalikum kursus.

 

 

Kahte Eesti Maitsed klubiliiget ootab priipääse. Kui soovid kätt proovida, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse.

2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kelle soovid kursustele kaasa võtta.

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja neljapäeval, 4. juulil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soovitakse. Juba registreerunud liikmele topeltkirja ei saadeta.

 

 

Nädala maitsed on: maasikad, austrid ja õlu 

Kogu käesolev nädal on Balti Jaama Turul maasikanädal. Osta ja söö nii palju, kui jaksad.

Austritega saab maiustada neljapäeval Tallinnas, Finlandia Caviaris. Saate proovida viit erinevat austrit ning jõuda arusaamisele, et austril ja austril on vahe. Reedest pühapäevani on aga Pärnu Kalamajaka Kohvik austrite päralt terve nädalavahetuse.

Olete õllesõber? Aga võib-olla sooviksite olla pisut enam, kui lihtsalt õllesõber. Õllenaudil on põnevad plaanid. Nende õllesid saab maitsta ja plaanidest kuulda kolmapäeval kell 16.00 Vana Villemi pubis.

Veel

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi