Klubi

Maitsenädal 27

1. Juuli 2019

Tahad saada Tai köögi ässaks?

 

 

Restoranil Nok Nok on uus peakokk – Khampan Pukdangpan! Kokamaailma tulest ja veest läbi käinud mees. Vaadake tema toitusid ja rohkem öelda ei olegi tarvis. Tahaksite osata teha midagi samasugust?

Laupäeval, 6. juulil, kell 13 toimub Nok Nokis Tai köögi kiirkursus. Saate tutvuda uue koka valdustega ning temaga koos valmistada ühe söögi. Talay deud on vokiroog krevettidest, rannakarpidest, kalmaarist, kalast ja sidrunheinast, millele kordumatu maitse annab kalganirohi. Serveeritakse tom yum-kastmega.

Teete kokaga koos roa valmis ja sööte ära. Kui saate hästi hakkama, siis on edaspidi võimalik juba põhjalikum kursus.

 

 

Kahte Eesti Maitsed klubiliiget ootab priipääse. Kui soovid kätt proovida, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse.

2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kelle soovid kursustele kaasa võtta.

Fortuuna poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja neljapäeval, 4. juulil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soovitakse. Juba registreerunud liikmele topeltkirja ei saadeta.

 

 

Nädala maitsed on: maasikad, austrid ja õlu 

Kogu käesolev nädal on Balti Jaama Turul maasikanädal. Osta ja söö nii palju, kui jaksad.

Austritega saab maiustada neljapäeval Tallinnas, Finlandia Caviaris. Saate proovida viit erinevat austrit ning jõuda arusaamisele, et austril ja austril on vahe. Reedest pühapäevani on aga Pärnu Kalamajaka Kohvik austrite päralt terve nädalavahetuse.

Olete õllesõber? Aga võib-olla sooviksite olla pisut enam, kui lihtsalt õllesõber. Õllenaudil on põnevad plaanid. Nende õllesid saab maitsta ja plaanidest kuulda kolmapäeval kell 16.00 Vana Villemi pubis.

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi