Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Konrad – maalikunstist toidukunstiks

28. jaanuar 2020

 

Eesti ühe tuntuma maalikunstniku Konrad Mägi järgi nime saanud restoran Konrad pakub maitseküllast ja värvirikast Euroopa kööki. Konrad Mägi oli oma elustiililt Euroopa kodanik juba möödunud sajandi algul. Elas ja maalis erinevates Euroopa linnades. Nüüd pakub restoran Konrad  roogasid, mille algupära leiab sealt, kus Konrad Mägil meeldis kõige enam maalida ehk Pariisist ja Oslost, Peterburist ja Helsingist. Laske hea maitsta ja jääge öömajale sama maja hotellis Palace, kus igas numbritoas on Konrad Mägi ühe maali reproduktsioon.

 

 

Soovite proovida?

Pakume kahele inimesele tasuta Winter Flavours of Estonia õhtusöögi  restoranis Konrad koos ööbimisega (üks öö kaheses toas) hotellis Palace. Kõikide soovijate seast valib õnneliku võitja välja loosiratas.

Osalemiseks:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse.

 

2. Uute pakkumistega kursis olemiseks hakka jälgima Eesti Maitsete tegemisi Instagramis ja tag’i kommentaariumis oma sõber, kelle soovid kaasa võtta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FlavoursofEstonia (@flavoursofestonia) on

random.org poolt väljavalitu saab sellekohase e-kirja teisipäeval 17. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab edaspidi saama Klubi uudiskirju huvitavate toidusündmuste info ning järgmiste loosimiste kohta. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab soovi korral koheselt loobuda. Juba registreerunud liikmele topeltkirja ei saadeta.