Klubi

Hästi elada peab oskama!

1. Märts 2019

 

Päris paljud väidavad, et nii hästi, kui praegu, ei ole Eestis mitte kunagi varem elatud. Ja selle peale toriseb veelgi rohkem inimesi, et hea elu on ja jääb alati vaid üksikute privileegiks. Tõsi on, et hästi elada peab oskama. Ja see ei ole üldse keeruline, kui pisut harjutada ja siis harjuma hakata.

Minge näiteks kohe sellel pühapäeval Paju Villasse brunch’ile. Hea elu tunnus ei ole see, et lähete sinna autoga. Minge parem rongiga Nõmmele ja tehke väike jalutuskäik villasse ja pärast tagasi. Näete päris head elu igal sammul ning saate sellest ise osa ka.

Paju Villa on pühapäeviti otsekui loodud nende jaoks, kellel endal villat ei ole, kuid villa elustiili sooviksid nautida. Iga tuba on veidi omamoodi, igast aknast avaneb pisut isemoodi vaade, mis on sootuks uus mitu korda päevas ning iga väiksemagi ilmamuutusega.

Joogiks soovitame siidrit või šampanjat ja kindlasti värskelt pressitud mahla. Kohv on siin väga hea ja munaroad brunch’i menüüs on valmistatud laialt kiidetud oskustega, mis tuntud peakokk Tõnis Siigur on oma nooremale kolleegile, Paju Villa peakokale Heldur Hillakule, üksikasjalikult edasi andnud.

Brunch’imine on elunautijate seas aina populaarsem. Juhuslikke inimesi villas väga ei ole. Vaadake ümberringi ja samastuge. Koguge rohkem elamusi ja mälestusi, vähem asju.

 

Kahele Eesti Maitsete Klubi liikmele pakume õppekogemust Paju Villas villa kulul. Kellele täpselt, selgitab välja loos. Kui soovid osaleda, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse ja liitu uudiskirjaga.


2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kellega koos soovid head elu õppima minna. 

 

Loosimise võitjale kirjutame e-kirja kolmapäeval, 6. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soov tekib.

 

 

Veel

Uma. Tasus oodata

Nimi selle restorani kohta palju ei ütle? Või siiski? Kui juba kohal olete siis selgub esimese pilguga söögikaardile risti vastupidine tõde. U = Unorthodox. M = Modern. A = Asia. Uma on aasia maitsete sõprade kogunemispaik. Resto toidud ei pärine ühestki konkreetsest riigist ning...
Loe edasi

Valge spargli festival

Räägime küll palju saksa suurest mõjust meie toidulaual ja söögikultuuris laiemalt, aga ikka rohkem minevikus kui olevikus. Asjata. Spargliga võiksime meiegi laiemalt tähistada värskete toorainete hooaja algust. Kasvab see meil küll, aga kasvatajaid üleliia palju ei ole. Ja valge spargel rohelise kõrval kõlab veel...
Loe edasi

Suve maitsed suhu!

Ennustatakse, et ees ootab soe suvi. See tähendab palju HEAD veini ja mitte vähem HEAD toitu. Aga kui head? Nädala pärast neljapäeval saab mõõtkava paika panna. Hotelli Mövenpick restoranis Roof toimub degustatsioon eriti heade suveveinide ning nendega sobitatud suupistetega. Mida täpsemalt maitsta saab? 5...
Loe edasi