Klubi

Hästi elada peab oskama!

1. Märts 2019

 

Päris paljud väidavad, et nii hästi, kui praegu, ei ole Eestis mitte kunagi varem elatud. Ja selle peale toriseb veelgi rohkem inimesi, et hea elu on ja jääb alati vaid üksikute privileegiks. Tõsi on, et hästi elada peab oskama. Ja see ei ole üldse keeruline, kui pisut harjutada ja siis harjuma hakata.

Minge näiteks kohe sellel pühapäeval Paju Villasse brunch’ile. Hea elu tunnus ei ole see, et lähete sinna autoga. Minge parem rongiga Nõmmele ja tehke väike jalutuskäik villasse ja pärast tagasi. Näete päris head elu igal sammul ning saate sellest ise osa ka.

Paju Villa on pühapäeviti otsekui loodud nende jaoks, kellel endal villat ei ole, kuid villa elustiili sooviksid nautida. Iga tuba on veidi omamoodi, igast aknast avaneb pisut isemoodi vaade, mis on sootuks uus mitu korda päevas ning iga väiksemagi ilmamuutusega.

Joogiks soovitame siidrit või šampanjat ja kindlasti värskelt pressitud mahla. Kohv on siin väga hea ja munaroad brunch’i menüüs on valmistatud laialt kiidetud oskustega, mis tuntud peakokk Tõnis Siigur on oma nooremale kolleegile, Paju Villa peakokale Heldur Hillakule, üksikasjalikult edasi andnud.

Brunch’imine on elunautijate seas aina populaarsem. Juhuslikke inimesi villas väga ei ole. Vaadake ümberringi ja samastuge. Koguge rohkem elamusi ja mälestusi, vähem asju.

 

Kahele Eesti Maitsete Klubi liikmele pakume õppekogemust Paju Villas villa kulul. Kellele täpselt, selgitab välja loos. Kui soovid osaleda, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse ja liitu uudiskirjaga.


2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kellega koos soovid head elu õppima minna. 

 

Loosimise võitjale kirjutame e-kirja kolmapäeval, 6. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soov tekib.

 

 

Veel

Lee (ajutiselt) uus tegu ja nägu

Lõpuks ometi hakkab uimane aeg Eesti restoranimaastikul otsa saama. Uusi ja uuenevaid restorane tuleb riburada. Kõige uuem uus on aga see, et üks restoran võib väga vabalt muutuda sootuks teistsuguseks vaid mõneks üksikuks päevaks. Mis seal salata, Lee on väga hea restoran. Ikka on...
Loe edasi

After 4 Affair

Midagi uut on toimumas. Arenenud söögi- ja joogikultuuriga maades on kombeks tööpäeva lõpul, enne kojuminekut, töökaaslastega veel veidi vabas vormis aega veeta.  Süüakse ja juuakse veidi. Räägitakse asjalikku ja vähem asjalikku juttu. Sõlmitakse uusi tutvuseid teiste asutuste töötajatega ja peetakse plaane lähema aja...
Loe edasi

Köögis Kim Mikkolaga

Niisama must-valge, kui on need pildid meie kandis praegu palju kõneainet pakkuvast kokast Kim Mikkolast, on ka tema suhtumine oma töö resultaati. Tulemus on kas valmis sööjad ahhetama panema või siis ei kõlba kusagile ning läheb uuesti tegemisele. Kimi kokatee algas 15 aastaselt Helsingi...
Loe edasi