Klubi

Hästi elada peab oskama!

1. Märts 2019

 

Päris paljud väidavad, et nii hästi, kui praegu, ei ole Eestis mitte kunagi varem elatud. Ja selle peale toriseb veelgi rohkem inimesi, et hea elu on ja jääb alati vaid üksikute privileegiks. Tõsi on, et hästi elada peab oskama. Ja see ei ole üldse keeruline, kui pisut harjutada ja siis harjuma hakata.

Minge näiteks kohe sellel pühapäeval Paju Villasse brunch’ile. Hea elu tunnus ei ole see, et lähete sinna autoga. Minge parem rongiga Nõmmele ja tehke väike jalutuskäik villasse ja pärast tagasi. Näete päris head elu igal sammul ning saate sellest ise osa ka.

Paju Villa on pühapäeviti otsekui loodud nende jaoks, kellel endal villat ei ole, kuid villa elustiili sooviksid nautida. Iga tuba on veidi omamoodi, igast aknast avaneb pisut isemoodi vaade, mis on sootuks uus mitu korda päevas ning iga väiksemagi ilmamuutusega.

Joogiks soovitame siidrit või šampanjat ja kindlasti värskelt pressitud mahla. Kohv on siin väga hea ja munaroad brunch’i menüüs on valmistatud laialt kiidetud oskustega, mis tuntud peakokk Tõnis Siigur on oma nooremale kolleegile, Paju Villa peakokale Heldur Hillakule, üksikasjalikult edasi andnud.

Brunch’imine on elunautijate seas aina populaarsem. Juhuslikke inimesi villas väga ei ole. Vaadake ümberringi ja samastuge. Koguge rohkem elamusi ja mälestusi, vähem asju.

 

Kahele Eesti Maitsete Klubi liikmele pakume õppekogemust Paju Villas villa kulul. Kellele täpselt, selgitab välja loos. Kui soovid osaleda, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse ja liitu uudiskirjaga.


2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kellega koos soovid head elu õppima minna. 

 

Loosimise võitjale kirjutame e-kirja kolmapäeval, 6. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soov tekib.

 

 

Veel

Oktoobri valitud maitsed

Ei ole paremat aega kodunt väljas söömiseks, kui oktoober. Restoranid on just valmis saanud sügise menüüd. Ja võistlevad nendega tähelepanu võitmiseks. Kes on enda kätte saanud kõige paremad sügisannid, kes on nendest teinud kõige maitserikkamad road. Eesti Maitsed on kõike uut usinasti mekkimas käinud. Ja...
Loe edasi

Viva la bulba, picadillod ja kohapeal tehtud furikake … Tallinna südalinn saab endiselt üllatada ka kõige nõudlikumaid

SISUTURUNDUS Kuigi Tallinna mitmekesisuses on justkui raske eristuda, on see siiski õnnestunud Viru Toidutänaval, mis lihtsalt koondas enda juurde kokku Eesti säravamad toidutähed. Oma restoranidega on südalinna jõudnud Loore ja Lee asutaja Kristjan Peäske, Ladina - Ameerika maitsete maaletooja Tiina Kõresoo, burgerikultuuri edendaja Dmitri Fomenko,...
Loe edasi

Toidu juurde mineku õhtusöök

See on üldteada, et kõige paremini maitseb toit just selles kohas, kus on kasvanud. Nüüd on aeg selle teadmise järgi käituda.  Laupäeval pakutakse Lõuna-Eestis Lüllemäel õhtusööki, mida saab kogeda vaid üksainus kord. Oma Kolme Sõsara Restorani köögis võõrustab Kerti Vissel Tallinna Fotografiska restorani peakokka Merlin...
Loe edasi