Klubi

Hästi elada peab oskama!

1. Märts 2019

 

Päris paljud väidavad, et nii hästi, kui praegu, ei ole Eestis mitte kunagi varem elatud. Ja selle peale toriseb veelgi rohkem inimesi, et hea elu on ja jääb alati vaid üksikute privileegiks. Tõsi on, et hästi elada peab oskama. Ja see ei ole üldse keeruline, kui pisut harjutada ja siis harjuma hakata.

Minge näiteks kohe sellel pühapäeval Paju Villasse brunch’ile. Hea elu tunnus ei ole see, et lähete sinna autoga. Minge parem rongiga Nõmmele ja tehke väike jalutuskäik villasse ja pärast tagasi. Näete päris head elu igal sammul ning saate sellest ise osa ka.

Paju Villa on pühapäeviti otsekui loodud nende jaoks, kellel endal villat ei ole, kuid villa elustiili sooviksid nautida. Iga tuba on veidi omamoodi, igast aknast avaneb pisut isemoodi vaade, mis on sootuks uus mitu korda päevas ning iga väiksemagi ilmamuutusega.

Joogiks soovitame siidrit või šampanjat ja kindlasti värskelt pressitud mahla. Kohv on siin väga hea ja munaroad brunch’i menüüs on valmistatud laialt kiidetud oskustega, mis tuntud peakokk Tõnis Siigur on oma nooremale kolleegile, Paju Villa peakokale Heldur Hillakule, üksikasjalikult edasi andnud.

Brunch’imine on elunautijate seas aina populaarsem. Juhuslikke inimesi villas väga ei ole. Vaadake ümberringi ja samastuge. Koguge rohkem elamusi ja mälestusi, vähem asju.

 

Kahele Eesti Maitsete Klubi liikmele pakume õppekogemust Paju Villas villa kulul. Kellele täpselt, selgitab välja loos. Kui soovid osaleda, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse ja liitu uudiskirjaga.


2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kellega koos soovid head elu õppima minna. 

 

Loosimise võitjale kirjutame e-kirja kolmapäeval, 6. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soov tekib.

 

 

Veel

Kaks soovitust detsembriks

Kui soovite, et aasta lõpust jääksid eredad mälestused, siis need kaks kohta selle garanteerivad. Glory Hole on tagasi. Esimene tulek eelmisel aastal (kirjutasime sellest siin) püsis hästi meeles siiani, sestap oli, mida oodata. Arvasime, et suurtes piirides sama asi toimub uues kohas ja...
Loe edasi

Ekstsentriline Rootsi restoran tuleb Eestisse

Lyran on väike aga eriskummaline restoran Rootsi suuruselt kolmandas linnas Malmös. Lyran tähendab eesti keeles lüürat, ehk muinasaegset keelpilli. Nimele kohaselt restoran ka tegutseb. Pakub lihtsat toitu, mis on tehtud kirega. Valmistatud toiduainetest, mis on kasvatatud või korjatud samasuguse kirega. Algupäraseid maitseid esile tuues ja...
Loe edasi

Kogu lugu

Kohvik-pagarikoda Kogu teavad vist nüüd küll juba kõik. Need, kes Kogus käinud, on ka kuulnud, et õige pea lisandub restoran. Aega võttis aga asja sai. Pavel Gurjanovi autorirestorani uksed on avatud. Käisime vaatamas ja maitsmas. View this post on Instagram A post...
Loe edasi