Klubi

Hästi elada peab oskama!

1. Märts 2019

 

Päris paljud väidavad, et nii hästi, kui praegu, ei ole Eestis mitte kunagi varem elatud. Ja selle peale toriseb veelgi rohkem inimesi, et hea elu on ja jääb alati vaid üksikute privileegiks. Tõsi on, et hästi elada peab oskama. Ja see ei ole üldse keeruline, kui pisut harjutada ja siis harjuma hakata.

Minge näiteks kohe sellel pühapäeval Paju Villasse brunch’ile. Hea elu tunnus ei ole see, et lähete sinna autoga. Minge parem rongiga Nõmmele ja tehke väike jalutuskäik villasse ja pärast tagasi. Näete päris head elu igal sammul ning saate sellest ise osa ka.

Paju Villa on pühapäeviti otsekui loodud nende jaoks, kellel endal villat ei ole, kuid villa elustiili sooviksid nautida. Iga tuba on veidi omamoodi, igast aknast avaneb pisut isemoodi vaade, mis on sootuks uus mitu korda päevas ning iga väiksemagi ilmamuutusega.

Joogiks soovitame siidrit või šampanjat ja kindlasti värskelt pressitud mahla. Kohv on siin väga hea ja munaroad brunch’i menüüs on valmistatud laialt kiidetud oskustega, mis tuntud peakokk Tõnis Siigur on oma nooremale kolleegile, Paju Villa peakokale Heldur Hillakule, üksikasjalikult edasi andnud.

Brunch’imine on elunautijate seas aina populaarsem. Juhuslikke inimesi villas väga ei ole. Vaadake ümberringi ja samastuge. Koguge rohkem elamusi ja mälestusi, vähem asju.

 

Kahele Eesti Maitsete Klubi liikmele pakume õppekogemust Paju Villas villa kulul. Kellele täpselt, selgitab välja loos. Kui soovid osaleda, siis:

1. Kirjuta oma kontaktandmed allolevasse tabelisse ja liitu uudiskirjaga.


2. Mine Eesti Maitsete Facebooki lehele ja tag’i seal kommentaariumis oma sõber, kellega koos soovid head elu õppima minna. 

 

Loosimise võitjale kirjutame e-kirja kolmapäeval, 6. märtsil. Head loosiõnne!

NB! Loosimises osaleja hakkab automaatselt saama Klubi uudiskirju järgmiste loosimiste ning huvitavate toidusündmuste infoga. Klubi liikmelisusest ja uudiskirjast saab loobuda kohe, kui soov tekib.

 

 

Veel

Selle suve kõige olulisemad söögid.

Suvemaitsete õhtusöök Maidlas Möödunud nädalal tegi Michelin Guide teatavaks, missuguseid restorane Eestis soovitavad nad sellel aastal. Kuue uustulnuka seas, keda eelmise aasta nimekirjas ei olnud, hakkas eriti eredalt silma Maidla Resorti restoran Soo. Neile omistatud “roheline täht” tähendab tunnustust jätkusuutliku tegevuse eest. Peakokk...
Loe edasi

Pädaste. Teekond rohelisest sparglist valge sparglini.

Järgmiste tunnustuste ootuses. Michelini restoranigiidi teise aastakäigu soovitused Eestis on nüüd välja kuulutatud ja esimesed emotsioonid ära settinud. Mida öelda? Esimese aasta suuremate vigade parandamisega sai giid teisel aastal hakkama. Üks vigadest oli näiteks see, et omavahel ühendatud Saare- ja Muhumaale esimesel aastal...
Loe edasi

Vanalinna varjus olnud saladust avastama!

Tallinna vanalinnas on kolm väga erilist hoovi, kuhu soovi korral pääseb igaüks. Kaks nendest on rohkem ja kolmas vähem tuntud. Nüüd on aeg selle kolmandaga paremini tuttavaks saada. Tegemist on hotelli Schlössle hooviga. Ei, see ei ole mõeldud ainult hotelli külalistele. Ei, see ei...
Loe edasi