Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Eriolukorra erilised maitsed

13. aprill 2020

 

Kuu aega eriolukorrast tingitud erilist elu on täis saanud. Vaatasime üle, mida kuu jooksul oleme toimuva kohta kirjutanud ja soovitame teil nüüd teha sedasama. Uskumatult kiiresti on toimunud uskumatult palju. Kuid küllap on kõik see siiski vaid vaikus enne tormi.

Esialgu veel üksikud restoranid on välja öelnud, et pärast eriolukorra lõppu nad oma uksi enam ei ava. Eriolukorra teisel kuul on karta, et niisugused sõnumid saavad rohkem reegliks ja vähem erandiks. Aga jätame kõrvale nutu ja hala. Et me seda siin Eestis suurepäraselt valdame, ei vaja rohkemat tõestust. Aasta pärast näeme, et suurem osa neidsamu uksi nendelsamadel aadressidel on ikkagi avatud. Ja nende taga toimetavad edasi peamiselt needsamad inimesed, aga (vormiliselt) oluliselt muutunud on see, mismoodi uuel ajal külalislahkust osutatakse.

 

IFE JUTUD

 

Kaks aastat on kärgürituse Ideas / Flavours / Experiences konverents pakkunud kõige paremaid ideid, kogemusi ja maitseid, näitamaks teed, kuhu külalislahkust pakkuv valdkond suundub. Praegu on sirge ja lai kiirtee otsas. Selles otsas on ohtralt erinevaid kitsaid ja käänulisi metsaradu, mida mööda igaüks püüab leida iseenda jaoks õige tee.

Teeme jooksvalt juttu erinevate teelistega, et anda teistele teada, kusmaal keegi parasjagu on ja kindlasti sellest, kui keegi märkab laiemat, sirgemat ja paljudele sobivat teed läbi järgmise tegelikkuse.

 

ANNAME ÄRA

 

Rasked ajad häid kombeid ei muuda. Pakume endiselt kõige uudishimulikumatele tasuta võimalusi kogeda erilisi maitseid ja saada osa erilistest elamustest. Kohe praegu on neid kaks.

Kalamajakas toob kõige värskemad kalad ja mereannid otse koju kätte.  Naudi ise ja saada sõbrale tasuta soliidne kogus.

Või tee koos ühine õhtusöök restoraniga Salt. Nemad teevad külmad toidud valmis ja valmistavad soojad küpsetamiseks ette. Soovitavad joogi ka ja toovad selle kõik koju kätte. Sina küpsetad kala lõpuni ja naudid restorani kõige paremaid maitseid oma kodus. Nüüd saad tervitada paremaid sõpru kõige sellega nende kodus täiesti tasuta!

Jäägem (või saagem) terveks ja söögem endiselt hästi!