Reisid

Sõbrahinnaga majutus 5* hommikusöögiga

6. Juuli 2020

38 meetrit nurga taga, seal hoovis, vasakut kätt. Väiksema tähelepanuvõimega inimesel ei ole kõige lihtsam Sesooni Kotzebue tänavalt üles leida. Aga kes siia korra tee on leidnud, see tuleb tagasi ikka ja jälle.

 

 

Uus Sesoon jaguneb kaheks kohe ukselävel. Hästi tuntud on Sesoon söögikohana, hoopis vähem aga majutusvõimaluse pakkujana. See viimane tasub kõrva taha panna. Teist niisuguse hinna ja kvaliteedi suhtega hostelimajutust on Tallinnast raske leida.

Tube on kokku kõigest kolm. Kaks on kahele ning üks tuba viiele inimesele. Viimases saab ka üksiku voodikoha reserveerida. Heale hinnale ja piisavale privaatsusele lisanduvad boonusena sügav vaikus öösiti ja 5* hommikusöök pärast seda, kui ööuni on otsa saanud.

 

 

Sesoon on õige valik pikemaks Tallinna erinevate maitsetega tutvumiseks. Balti Jaama Turg on siinsamas, Telliskivi linnak oma erinevuste virr-varriga kohe selle taga. Kui öömajale ei pea suurt osa eelarvest kulutama, jääb erinevate maitsete nautimiseks rohkem võimalusi.

Huvitav on see, et mida rohem erinevates kohtades käia, seda rohkem tõmbab Sesooni tagasi. Eriti hea hinna ja kvaliteedi suhtega ja iga päev erinev päevapakkumine. Nädalapraad nendele, kes ihkavad “restoranimat” toitu. Joogid sama hea hinnaga, kui söögidki. Mida üks hing võik veel ihata?

Õhtusööki? Kui muidu on kohvik igapäevaselt avatud 7.45-16.00, siis reedeti toimuvad ka õhtusöögid ning kohvik suletakse kell 22.00. Ja privaatsete sündmuste korraldamiseks õhtuti saab kohvikut rentida kõikidel nädala ülejäänud õhtutel.

Balti Jaama ümbrus Tallinnas paistab silma väga loomingulise lähenemisega külalislahkuse pakkumisel. Sesoon on just niisugune koht.

Hostel Sesoon. Kotzebue 18, Tallinn. info@kohviksesoon.ee, +37258665558.