Wicca

Puhkekodu tee 4, Laulasmaa

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
71/32

Wicca

Puhkekodu tee 4, Laulasmaa

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
71/32

Männimets ja meretuul

Laulasmaa spaal on kaks restorani. Wicca on mõeldud söögiteadlikule ning toidu kvaliteedi ja maitse suhtes nõudlikule spaakülalisele. Või ka niisama Laulasmaa männimetsades ringiuitajale. Nagu restoran oma kodulehel poeetilises tutvustuses lubab, ulatuvad needsamad männimets, mis restorani ümbritseb ning meri, mis restorani aknast üle puulatvade hästi paistab, otsapidi toidulauale välja. Wicca käib loodusega ühte sammu rohkem kui suurem osa teistest restoranidest. See ei ole nende eesmärk, vaid elustiil.
Kõige paremini saavad sellest osa need, kes põhimenüü kõrval pööravad tähelepanu ka erimenüüle, mis on peaaegu alati olemas ning vahetub põhisöögikaardist palju kiiremini.
Erimenüül on alati oma kindel teema. Sügisene Eesti Maitsete Paraad pakub riisikasalatit, metskitse äkist, kartulisuppi kuivatatud lestaribadega, haugi kooreses kastmes, põldmarjakastet kitsepiimavahuga ning angervaksakomme. Õhtusöök kannab maitsete paraadi nime igati välja. Teiste seast tükib esile kartuli kreemjas supp kuivatatud lestaribade ning põisadruga. Uus Eesti köök kõige paremas mõttes. Soolakate maitsenüansside ning õrnalt siidise tekstuuriga supil on potentsiaali rahvussupi pjedestaalile. Niisugust meil ju otseselt veel polegi.

Eesti restoranide teejuht 2021

A-Z
Meistriklass

Restoranide õiglase hindamise tagab: