TARTAR köök + baar

Narva mnt 7, Tallinn, Eesti

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
63/28

TARTAR köök + baar

Narva mnt 7, Tallinn, Eesti

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
63/28

Tooreste maitsete restoran

Gastrobaari TARTAR söögikaart algab kümne erineva tartar’i ja carpaccio’ga. Nende nimed on kreatiivsed – nii nagu on roadki. Matryoshka on veiselihahake lõhemarjaga, maitsestatud mädarõikakreemi, sinepi ja kornišonidega. Erinevate tooreste maitsete geograafia on lai – Tallinnast Tokyoni ja Itaaliast Mehhikoni. Erinevate koostisainete kokkusegamisel on fantaasiat jagunud kuhjaga.

Kaks-kolm erinevat tartar’i on paras kogus üheks söögikorraks ja menüüst teisi toite juurde otsima ilmtingimata ei peagi. Sest nii erinevad on kõik need tartar’id omavahel. 

Joogikaart algab õlledega, millele järgnevad šampanjad. Originaalne järjestus ja asjalik ka, sest mõlemad sobivad tartar’ide kõrvale imeliselt. Õlledest on eriti siidpehme maitsega resto oma maja laagriõlu.

Ärge seda soovitust, et siin ainult tartar’i süüa saab, päris täht-tähelt ka võtke. Gastrobaari asutaja Andrei Šmakov on kokana tuntud ja tunnustatud üleilmselt. TARTAR on väärt külastamist vähemalt nii mitu korda, kuni kõik road on ära maitstud.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: