SALT

Vase 14, 10125 Tallinn

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
70/28

SALT

Vase 14, 10125 Tallinn

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
70/28

Resto maailma näinud inimesele

Kui ühe suurema elumaja poolkeldrikorruse kahte väikesesse tuppa sissetopitud restorani Salt peaks iseloomustama ühe sõnaga, siis see sõna oleks – kärarikas. Eestoas on iga laud peakoka laud, sest kõik avatud köögis toimuv ei ole mitte ainult hästi näha vaid toimub sõna otseses mõttes käeulatuses. Tagatoas saab tahes-tahtmata osa kõikidest naaberlaudades toimuvatest vestlustest. Nii tihedasti on väikesed lauad üksteise kõrval.

Söök on siin niisugune eklektika, mida mujalt ei leia. Veisetartar on maitsestatud Korea moodi, omlett küpsetatud Jaapani moodi, röstbiif on Mongooliapärane, Picanha Argentiina stiilis ja vasika neerud on röstitud Keenia moodi. Pidevalt muutuv söögikaart on inspireeritud restoranipere rohketest söögireisidest mujale maailma.

Salt on restoran inimestele, kes ka ise on maailmas ringi rännanud ja rohkelt eksootilisi maitseid kogenud. Siis ei ole ka küünarnukitunne naaberlauas istujaga võõrastav, ega kõrvallauast kuuldud jutt ehmatav. Nendest saavad hoopis põhjused, miks siia Salti tulla.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: