Prelude

Lossi 4, 93 816 Kuressaare

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
68/26

Prelude

Lossi 4, 93 816 Kuressaare

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
68/26

Veinisõbra pelgupaik

Prelüüd muusikamaailmas on pikema heliteose lühemat sorti avamäng. Vinoteek Prelüüd Saaremaa restoranide seas sobib sissepõikamiseks enne või pärast pikemat õhtusööki kusagil mujal. Kuid ennekõike on tegu väärt kohaga pikemaks õhtusöögiks või põhjalikumaks veininautimiseks sealsamas kohapeal.

Kitsas söögituba on koduselt sisustatud taaskasutatud mööbliga. Vinoteegi perenaine Ülle Kiirend otsekui elaks siin päriselt. Kui teda ennast külalisi kostitamas ei näe, võib ta olla veinireisil uusi jooke otsimas.

Prelude veinivalik on ilma igasuguse kahtluseta kõige parem ja huvitavam Saaremaal. Eesti kõige tuntumale saarele heidetakse harva midagi ette. Kui seda just tegema peab, siis sealsetes erinevates restoranides näeb lubamatult palju ühtesid ja neidsamu veine. Seepärast on Prelude veinisõbrale pelgupaiga eest.

Vihje söögi kohta: küsige päevapakkumist! Lisaks igapäevasele väikesele toiduvalikule pakub Prelude alati midagi menüüvälist. Prelude toitudes ei ole pidanud kunagi pettuma. Siin pakutakse saarerahva igapäevast lihtsat sööki. Ja lisaks värskeid austreid ka. Vahuveini kõrvale muidugi!

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: