Ormisson

Johan Laidoneri plats 8, Viljandi, 71020 Viljandi maakond

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
66/26

Ormisson

Johan Laidoneri plats 8, Viljandi, 71020 Viljandi maakond

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
66/26

Lihtsuse võlu

Park Hotell Viljandi on piisav põhjus, miks tulla Viljandisse. Kindlasti Eesti üks isikupärasemaid hotelle pakub üheaegselt lihtsust koos silmailuga, tagasihoidlikkust koos mugavustega. See on üdini eestlaslik hotell. Igaüks saab elada siin omaette, just talle meelepärast elu. Ilma, et tingimused või kombestik oleks ette kirjutatud.

Hotelli restoran Ormisson, näib olevat mõeldud selleks, et olla selles majas asumist väärt. Siin ei püüta pakkuda roogasid, mida mujalt ei leia. Vaid pigem niisuguseid toitusid, et maja asukas söögi pärast majast välja minema ei peaks.

Et niisugune tagasihoidlik ambitsioon kaljukindlalt ja iga külalise puhul täidetud saaks, on menüü ja kokkade ettevalmistus selle pakkumiseks tellitud Tõnis Saarelt. Nomaad-kokalt, kes kusagil pikalt paigal ei püsi, aga endast igale poole ainult head maitsed maha jätab.  Ja toidud on tõepoolest hotelli olemusega kokkusobivad. Pakuvad lihtsust üheaegselt maitserikkusega. Toidu pärast ei pea tõepoolest Park Hotellist enne lahkuma, kui kõik road menüüst on ära proovitud

Eesti restoranide teejuht 2022

A-Z
Meistriklass

Restoranide õiglase hindamise tagab Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastus: