×

Sadamarestoranist liivarannarestoraniks

OKO ajalugu on pikk ja ülev. Läbi aegade üks Eesti kõige paremaid kokkasid Tõnis Siigur lõpetas töö viietärnihotellis ning avas oma restorani Tallinnast eemal, vähetuntud Kaberneeme jahisadamas. Asukohast hoolimata leidsid hea toidu huvilised tee sinna kiiresti üles. Eesti parimast sadamarestoranist, kus pakuti väga isikupäraseid ja rääkimapanevalt serveeritud toitusid, kasvas välja edukas restoranigrupp Siigur Restoranid.

Tänaseks on OKO kolinud Kaberneemest Haabneeme ja jahisadamast päevitusrannale. Populaarse ranna püsiasukad räägivad oma soovidega restorani menüü kujundamisel tulemuslikult kaasa. OKOpärastele kergematele ja toekamatele roogadele on menüüsse lisandunud pitsad, burgerid ja papptopsikutes jäätised. Aga OKO ei oleks OKO, kui ka need kolm uut positsiooni ei oleks valmistatud OKOlikul moel. Pitsad pürgivad võistlema linna kõige parematega ja trühvlipitsat sõidetakse siia sööma üle Eesti. Burgeritest räägitakse vähem, aga neid süüakse hullupööra. Jäätisest rääkimata.

OKO on saanud juhtivast sadamarestoranist juhtivaks rannarestoraniks, aga on edasi seesama OKO, mis paneb inimesed kohale sõitma ka sadade kilomeetrite tagant.