NOK NOK

Vana-Posti 7, 10146 Tallinn

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
67/28

NOK NOK

Vana-Posti 7, 10146 Tallinn

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
67/28

Tai soojus Tallinnas

Olgu Eestis pealegi neli aastaaega ja mistahes muud võlud, ilm on siin igal ajal üks – halb suusailm. Sellest ilmast ümbritsetult NOK NOKi aknal kaminaleegi vaatamine kutsub esile vastakaid emotsioone. Ühed teevad vaatest vaimustnult pilti ja lähevad siis edasi. Teistele tundub see võlts ja nad lähevad samuti edasi. Kolmandad usuvad tule maagilisse võimesse soojendada ja  nad astuvad sisse.

Tulel on maagiline võime ja paljud veel ei tea, et NOK NOKis valmistatakse ka maagilisi kokteile. Pärast esimest nendest imbub Tai soojus igasse Tallinna-külma kehasse. Varasemaga võrreldes on restorani söögikaart jäänud lühemaks, aga söögid ise on eriliselt viimistletud ja kannavad kaardi lubaduse – Thai Fine Dining – elegantselt välja.

Proovige alustuseks marineeritud krevetikooke magusa ploomikastmega ning kookide suus vetruv tekstuur ning hõrk maitse äratavad suure uudishimu kõikide ülejäänud roogade vastu. Elav tuli NOK NOKi aknal ei ole virvatuli. Ehtne Tai soojus on siin restoranis iga päev olemas.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: