NOA Chef’s Hall

Ranna tee 3, Tallinn, Eesti

Rahvusvaheline meistritase

Kuidas me hindame?
89/37

NOA Chef’s Hall

Ranna tee 3, Tallinn, Eesti

Rahvusvaheline meistritase

Kuidas me hindame?
89/37

NCH lummus luuakse vee ja tulega

Kuidagi teistmoodi, kui öelda “lummab ära”, ei oska küll kirjeldada seda, mida NCH oma külalistega teeb. Enne restorani sisseastumist tuleks teha väike jalutuskäik ümber maja. Seda ei pea meeles pidama. Restorani asukoht kutsub ise endaga tutvuma ja pakub panoraamvaadet Tallinnale ning lummavaid mere meeleolusid jälgimiseks – iga päev erinevaid, olenevalt ilmast.

See lummus jätkub NCH-i tillukeses eesruumis mugavates tugitoolides avajooki ning isutekitajaid nautides. Meri hüpnotiseerib ennast vaatama isegi siis, kui väljas on juba pilkaselt pime. Kui teenindaja juhendab külalised söögisaali, võtab selle tagaseinas lõõmav avatud tuli edasise lummamise ülesande enda kanda. Selles tules valmib suurem osa NCH-i roogadest. Nendest mõne valmimist kutsutakse külalised laudkonniti oma silmaga jälgima. Kui olete siin esimest korda, aga leiate, et miski siin tundub olevat kuidagi tuttav, siis ei ole imestamiseks põhjust. Mitte mõne, vaid mõnekümne restorani praegused juhtkokad on oma esimesed kõige paremad road valmistanud sellelsamal tulel mentorkokk Tõnis Siiguri juhtnööre järgides. Road, mis siin on ajalugu, elavad teistes restoranides veidi teistsugusel moel oma elu edasi.

NCH aga maitseb uutmoodi iga uue menüüga, mille Tõnis koostöös oma juhendatavatega välja pakub. NCH on Eesti gastronoomia teenäitaja.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: