Mon Ami

Kuninga 11, Pärnu 80011

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
67/28

Mon Ami

Kuninga 11, Pärnu 80011

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
67/28

Pärnumoodi šikk

Mon Ami asub Pärnu südalinnas butiikhotelli Frost soklikorrusel. Elegantselt sisustatud söögituppa sisenedes võib hakata endast märku andma alateadvuses pesitsev dress code’i-andur (muidugi nendel, kellel niisugune olemas on). Kõigest on näha, et siia päris niisama juhuslikult ja liiga juhuslikes riietes ei tulda. Joogikaardi vahuveinivalik kinnitab seda arvamust. Kõigile meeldiva prosecco asemel nauditakse siin cremant’i või šampanjat.
Restoran esindab Prantsuse-Belgia elunautivat stiili. Sealtkandist pärit maitsetele lisatakse efektiks mõni kohalik nüanss. Praetud foie gras’ juurest taldrikul leiab lisaks praetud ploomile veel väikeses puutopsis suitsuse kadakasiirupi, mis teeb kogu kolmiku hästi harmoneeruvaks selle kõrvale soovitatud Gustave Lorentzi riislinguga.
Eine alustuseks või lõpetuseks ei tee paha proovida mõnda nende signatuurkokteilidest. Something Sourspice maitseb ühteaegu tšilli-kibedalt ja laimi-hapult ning paneb suu mõnusalt õhetama.
Mon Ami on oma elustiili ja siin pakutava poolest šikk restoran. Iga linna šikk on veidi omamoodi. Pärnumoodi šikiga tutvuse tegemiseks on Mon Ami õige valik.

Eesti restoranide teejuht 2021

A-Z
Meistriklass

Restoranide õiglase hindamise tagab: