Love Mussels

Mere pst 6e, Tallinn, Eesti

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
65/27

Love Mussels

Mere pst 6e, Tallinn, Eesti

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
65/27

Iseteenindusega kvaliteetsöögikoht

Esimene mulje Love Musselsist on sisseastujale petlik – pikk teeninduslett otse peaukse vastas. Valge, askeetlikus stiilis mööbel… Kiirsöögikoht? Seda kohe kindlasti mitte. Tegemist on nimele vastavalt mereannirestoga, kus aukohal on rannakarbid paljudes erinevates kastmetes. Kuid siit leiab ka palju niisugust, mida mujalt ei leia. Näiteks osidzusi’t või tartar beluga’t. Viimane on värske auster, mis kaetud veiselihatartari, riivitud munakollase ning sibulaga. Lihaarmastajatele on menüüs väike omaette peatükk. Sealt leiab näiteks Pekingi pardi.

Toit tellitakse siin sellestsamast teenindusletist ning veini laseb kunde endale ise veiniautomaadist. Noad-kahvlid-lusikad-klaasid viib samuti ise enda poolt väljavalitud lauale. Iseteenindus missugune! Esimesel hetkel tundub veidi võõrastav, aga päris kiiresti harjub ära ning hakkab meeldima. Igatahes ei ole mitte keegi veel siin teeninduse kvaliteedi üle nurisenud.

Unikaalse kontseptsiooniga söögikoht muudab meele rõõmsaks. Kokkuhoid, mille iseteenindus tekitab, on iga lahkuva kliendi arvel kohe selgelt näha.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: