La Söök

Liivalaia 45, Tallinn, Eesti

Soovitatud tase

Kuidas me hindame?

La Söök

Liivalaia 45, Tallinn, Eesti

Soovitatud tase

Kuidas me hindame?

Uutmoodi söökla

Söökla võrdlemine restoraniga tundub kohatu. Esimene pakub varem valmis tehtud ja soojas hoitavat toitu lühikese aja jooksul suurele hulgale inimestele. Teine valmistab kliendi poolt väljavalitud roa personaalselt tellimuse peale. Need kaks erinevat tüüpi söögikohta on püsinud üksteisest niisama kaugel kui on öö päevast.

La Söök on uus söökla, mida juhib fine dining-restorani peakoka kogemusega mees. Personal on vastupidi, ainult massitoitlustamise kogemusega. Tulemuseks on söögikoht, mis ei kavatse küll restoranidele konkurentsi pakkuma hakata, kuid teiste sööklate seas soovib olla klass omaette.

Interjöör on siin minimalistlik, valge ja helge. Õhk on vaba igasugustest aroomidest ja puhtuse iseloomustamiseks kõige lähem väljend on “steriilne”. Iga päev vahetuvad road näevad välja nagu sööklaroad ikka. Aga maitset on toitudel rohkem. Nendega on rohkem tööd tehtud kui sööklates kombeks.

Tulemuseks on lihtne söögikoht, kus külalistel ei ole söömisega nii kiire kui tavalistes sööklates. Ja mõte, et siin mõne tuttavaga kokku saada ja veidi asjalikult aega veeta, ei tundu üldse võõras.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: