×

VÄIKE MAJA PARGI KESKEL

Koržetsite perekond on kindlasti üks kõige tuntumaid perekondasid Eestis. Neid teatakse kui suuri kalasõpru, kes võivad kaladest ja mereandidest rääkida lõputult huvitavaid lugusid ning kelle kalaroad viivad keele alla.
Juba mõnda aega saavad nendest roogadest osa mitte ainult pere tuttavad, vaid kõik huvilised. Koržetsitel on tilluke pererestoran Kalambuur väikeses majas otse keset Hirveparki. Kohe restorani sisenedes avaneb väga kodune miljöö. Koržetsid peavad oma külalistest lugu vähemalt sama palju kui kaladest, millest neile süüa valmistavad.
Koduses miljöös pakutakse loomulikult koduseid roogasid. Kõige keerulisemad kokatehnikad jäävad siin kasutamata, kuid toit muutub sellest pigem paremaks. Haugid pallide või kotlettidena on siin linna parimad. Bojaari pliinid on oma nime väärt. Tuuraseljankast hakkab kujunema legend.
Väikeses majas Hirvepargi keskel pakutakse lihtsaid, aga rohkete maitsetega toitusid. Restoran Kalambuur paneb mõtlema ja mõistma, et vanade teadmiste ja oskuste säilitamine võib olla veel suurem kunst kui uue loomine.

Eesti Restoranijuht 2019