Hõlm

Ülikooli 14, 51003 Tartu

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
76/31

Hõlm

Ülikooli 14, 51003 Tartu

Kõrgtase

Kuidas me hindame?
76/31

Võluv detailides

Tartu esihotelli Lydia restoran Hõlm pakub nüanssiderikast toitu. Traditsiooniliselt tuuakse esimesena lauale maja leib ja või. See pole lihtsalt või. Pool on küll tavaline, aga teine pool on karamelliseeritud ning need kaks poolt on üheks kokku vahustatud. Väike kuid eristuv detail. Niisuguseid detaile võib leida igas roas kuni lõpetuseks pakutava hotelli oma katuse mesilastarudest korjatud meest tehtud marmelaadini.

Kui restorani Hõlm peaks iseloomustama vaid ühe omadussõnaga, siis oleks see – võluv. See mõte tuleb esimesena pähe jälgides teenindajate diskreetset ja asjatundlikku ning alati käepärast olevat teenindust. Jätkub sõõmuga sommeljee soovitatud veinist, mille valimise peale ise ei oleks tulnud. Hakkab silma toitude välimusest ning tungib ninna koos nende aroomiga.

Ka toiduvalmistamise viis on siin võluvalt diskreetne. Toob esile toorainete kõige puhtamad maitsed jääb kokk ise tagasihoidlikult tagaplaanile. Ei eputa oma teadmiste ega oskustega, laseb maitsetel taldriku peal rääkida iseenda eest.

Kõigest kokku sünnib eriline meeleolu mida saab kogeda ainult siin, hotelli Lydia restoranis Hõlm.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: