Art Priori

Olevimägi 7, Tallinn, Eesti

Meistritase

Kuidas me hindame?
80/33

Art Priori

Olevimägi 7, Tallinn, Eesti

Meistritase

Kuidas me hindame?
80/33

Hoopis teistsugune

Need, kes mäletavad Art Priorit enne ajutist sulgemist, leiavad nüüd eest restorani, mis miljöölt ei ole muutunud palju, toidu poolest aga täielikult. Varem püüti siin hinnalise maalikunsti keskel teha vähemalt samaväärset moodsat toidukunsti. Nüüd on see asendunud Prantsuse köögi klassikaga.

Pettumus? Kõige rohkem nii pikaks ajaks, kuni esimene toit lauale jõuab. Olgu selleks kasvõi  praegu igast teisest restoranist leitav böff – kunst ei ole siinsetest roogadest lahkunud mitte kusagile. Kui välimusega siinsed toidud enam ei eputa, siis maitsed on niisugused, millega sõidetakse teiste restoranide samade toitude maitsetest üle nagu teerulliga. Varmalt kerkib küsimus, kas nii võimsa maitsega böffi on üldse varem söödud ja kui on, siis ilmselt väga kõrgelt kodeeritud restoranis.

Nii on siin lood ka kõikide teiste toitudega. Olete neid tõenäoliselt päris sageli söönud, aga kas ka nii häid? Küllap aruharva. Toiduga sobivate jookide leidmisel usaldage personali soovitusi – sel viisil maitsenauding kahekordistub.

Art Prioris tehakse toidukunsti edasi. Mis siis, et nüüd hoopis uutmoodi. Restorani tagasipöördumine klassika juurde on Art Priori puhul kindlasti edasiminek.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: