Arensburg

Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
60/24

Arensburg

Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Väga hea tase

Kuidas me hindame?
60/24

Argipäeval asine, pidupäeval esinduslik

Kolmesaja aasta vanuses majas asuv Arensburg Boutique Hotel & Spa on piltlikult väljendudes erinevate söögi- ja joogikohtade poolt ümber piiratud. Restoran ja lounge, veinikelder ja päikeseterrass mahutavad üheskoos rohkem külalisi kui butiikhotelli endasse ööbima mahub, kuid kuuluvad kõik hotellile. Sestap on söögil ja joogil siia külaliste majja peibutamisel oluline roll.

Veinirõhuline joogivalik on siin juba aastaid püsinud stabiilselt esinduslik. Selle üks pärleid on aga kohalik sibulõuntest valmistatud dessertvein. Joogivalmistamine ongi saarel hea hoo sisse saanud. Ja kõige parem, mida kohalikud joogimeistrid pakuvad, on Arensburgi joogikaardil esindatud.

Söögikaardil on kohalikud road teiste seast esiletõstetud. Lillkapsa kreemsupp kuumsuitsuforelliga on kohev ja lillkapsa ning kala puhastest maitsetest pakatav. Üle linna supp! Kõige eripärasem toit menüüs on sushi-salat. Omamoodi sümbioos jaapanipärasest sushi-rullist ja eestipärasest võileivatordist, kus leiba asendab riis ja võid wasabi-majonees.

Arensburg pakub argipäeval asist ja pidupäeval esinduslikku kogemust ning meeleolu.

Eesti restoranide teejuht 2023

A-Z
TOP30

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond: