Hotellid

PALACE. TALLINN

21. veebruar 2019

 

Miks Palace?

Eriline lugu. See hotell on olnud eriline avamisest saadik 1937. aastal. Siis oli tegemist Tallinna ja kogu Eesti esindushotelliga. Nõukogude ajal kuulus hotell riigile, kuni 1989. aastal sai temast tärkava eraettevõtluse esimene objekt, mis läks tagasi eraomadusse. Aastaid välismaa hotelliketti kuulunud hotell kuulub taas Eesti omanikele ning peale täielikku renoveerimist 2104 aastal on taas Eesti üks kõige paremaid. Eristub veel sellega, et igas toas on Eesti ühe kõige tuntuma kunstniku Konrad Mägi maali detaili reproduktsioon.

Lõõgastav. Hotelli keldrikorrusel on väike lõõgastuskeskus, mille kasutamine kuulub kõrgema kategooria tubadel juba hinna sisse. Lõõgastuskeskuse külastamine muudab Palace’s ööbimise kogemuse täiuslikuks.

Restoran. Hotelli Restoran Konrad on saanud oma nime sama kunstniku järgi, kelle maalide koopiad ehivad hotellitubasid. Konrad Mägi oli ekspressionist, ehk väljenduskunsti esindaja. Restoran Konrad esindab sama suunda toidukunstis. Tegemist on peakokk Andrus Laaniste autoriköögiga.