Klubi

Ahvatlevad eripakkumised ja maitseelamused nendele, kelleni jõuab meie infovoog.

Eesti Käsitöönaps 2020
27. May 2020

Kolmkümmend kaheksa napsi seitsmeteistkümnelt erinevalt tootjalt viies erinevas kategoorias. Niisugune on esimese Eesti käsitöönapsi konkursi saak. Nii nagu sööki, on ka jooki parem maitsta, kui sellest rääkida. Aga kui neid on nii palju, et kõiki maitsta ei ole võimalik, tuleb ikka teha valik silmade ja kõrvadega.

Loe edasi

Sööme kodus nagu restoranis
8. May 2020

Eriolukorra piiranguid jääb iga päevaga aina vähemaks. Nüüd hakkab selguma, kas omade toetamine oli pelgalt poos ja loosung. Kas mujale puhkama sõidetakse kohe, kui lennukisse lubatakse? Kas kohalik toit jääb ostmata kohe, kui mida tahes pakutakse veidi odavamalt?

Loe edasi

Juunis algab ajalugu
7. May 2020

Eks ole väike ime, et Eesti on oma restoranide ja köögi poolest lugupeetuks saanud. Ei loe see, et meil ei kasva ühtegi niisugust vilja, mis ei kasva mitte kusagil mujal. Ega tee me ka ühtegi niisugust rooga, mida keegi teine ei tee. Loeb meie külalislahkus ja toiduvalmistamise viis.

Loe edasi

Harjutused ausate maitsetega
6. May 2020

Igal olukorral on omad head ja vead. Lõppema hakkava eriolukorra häid külgi ei ole lihtne üles leida. Neid on imevähe, kuid need on olemas. Vahest kõige olulisem nendest oli see, et tekkis võimalus ise kodus süüa teha ainult ausatest puhhastest toiduainetest. Kasvõi iga päev.

Loe edasi

Grillihooaja stardikomplekt
4. May 2020

Kui keegi veel ei ole jõudnud, siis nüüd on küll viimane aeg teha algust õues grillimise hooajaga. Ilmad seda võimaldavad ja eriolukord isegi soodustab. Varem ju seda ei olnud, et profikokad oleksid sinu koduse grill-liha ise küpsetamiseks ette valmistanud. Aga nüüd on.

Loe edasi