×
68
Toit: 27/40

Teist niisugust ei ole

Kustkohast võtame julguse väita, et üldse on olemas restoran, mille sarnast teist ei ole. Maailm on suur ja lai, kõik muudkui kordub ja kõike tehakse aina enam järgi (et mitte öelda kopeeritakse). Oleme siiski veendunud, et meil on õigus. Niisugusel moel mitu tiiru üle võlli interjööriga söögikohta, kus pakutakse väga tõsist toitu, teist ei ole. Tulge ja veenduge ise!
Esimene mõte, mis vana puumaja ust avades tekib, on tagasi pöörata. See trepp ei saa viia restorani, vaid boheemlasest kunstniku ateljeesse. Võtab aega, enne kui hing rahuneks, aga silmadele piisab tööd kuni lahkumiseni ja veel mitmeks järgmiseks külastuseks.
Tai Bohi Aasia fusiooni köök rahustab siiski esimese roa esimesest suutäiest. Liiga tuliseid maitseid ei maksa siin karta, kuna toidud on kohaldatud külmema kliimaga ümbruse ning Põhjamaise maitsemeele jaoks.
Kindlasti soovitame söögi alustuseks või lõpetuseks tellida mõni Tai Bohi signatuurkokteilidest. Ka need pakuvad maitsetasakaalu pilgule avaneva virr-varri keskel. Soliidne tasakaal maitsetes, mis on serveeritud kõige tasakaalutumas interjööris, ei saa sõnadega kirjeldada, vaid peab ise kogema!

Eesti Restoranijuht 2018